Campeggio Lo Stambecco
11012 Valnontey
Italien
Campeggio Lo Stambecco är en camping med 100 platser i Valnontey, Italien, belägen i regionen Aosta Valley. På plats hittar du wifi och färskt bröd på morgonen.
Här kan du campa med tält, husvagn eller husbil. Förutom att campa kan du även hyra en chalet.
Hundar är välkomna på Campeggio Lo Stambecco. Campeggio Lo Stambecco är rullstolsanpassad. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga. Platser med el finns tillgängliga.
Foton
Egenskaper
Boenden
Faciliteter
Lämplighet
Sanitet
Recensioner
Skriv en recensionCi siamo trovati benissimo. Grazie ci torneremo sicuramente
för 4 år sedan
Na 25 jaar terug op deze fijne camping, heerlijk! Gastvrije eigenaren, relaxed en behulpzaam. Fantastisch wandelgebied voor een (pittige) wandeling. Zon relatief laat op de camping en vroeg weer achter de berg, toch een fantastische ligging en mogelijkheden om te wandelen en te mountainbiken. Broodjes haal je (helaas) op de andere camping verderop, geen big issue maar wel jammer dat deze service ontbreekt terwijl de bakker in Cogne (3,5 km verderop) zegt dat hij graag dagelijks zijn bestelling zou willen brengen. Je zou denken... in deze tijd. ... Appje voor bestellen en betalen en opgelost. Maar goed, dan maar naar de andere camping voor brood. Restaurants op loopafstand, reserveer wel. het is er altijd druk en vol. Sanitair op de camping is gedateerd, wel heel en redelijk schoon. Heb je stroom nodig? Hou er rekening mee dat er 3 ampere beschikbaar is. genoeg voor je koelkast of lamp, te weinig voor je waterkoker.
för 6 år sedan
Prachtige plek met uitzicht op de Gran Paradiso. Vanwege de ligging in de bergen kun je niet lang genieten van de zon, maar dat was ook niet waar we voor kwamen. Het koelt 's avonds wel snel af.
för 6 år sedan
Camping ligt in een zijdal bij Cogne, en heeft een fantastisch uitzicht over de Gran Paradiso en kent verschillende terrassen. Eigenaren zijn bijzonder vriendelijk. Er gaat een gratis bus elk half uur tussen Cogne en Valnontey ( waar de camping is). Douche is goed, sanitair niet 100% schoon maar wel ruim. Plek wordt je aangewezen en zijn niet heel ruim.
för 6 år sedan
absoluut een aanrader voor mensen die komen voor een echte camping gelegen in een geweldige omgeving. vriendelijke ontvangst door eigenaar, behulpzaam bij het zoeken van plekje. voordeel; geen vast afgebakende plaatsen.
för 6 år sedan