Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campeggio Il Poggetto
Campeggio Il Poggetto
Campeggio Il Poggetto
Campeggio Il Poggetto
Campeggio Il Poggetto

Campeggio Il Poggetto i Italien

Troghi, Italien

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4 / 5 (22 röster)

Campeggio Il Poggetto

Via il Poggetto 143
50069 Troghi
Italien
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Campeggio Il Poggetto är en camping i Troghi, Italien, belägen i regionen Tuscany. På plats hittar du wifi, en campingbutik och en restaurang.

Här kan du campa med tält, husvagn eller husbil. Förutom att campa kan du även hyra en chalet eller en lägenhet.

För bad finns en utomhuspool och en inomhuspool. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats, barnaktiviteter, en tennisbana, bordtennis och cykeluthyrning.

Hundar är välkomna på Campeggio Il Poggetto. Campeggio Il Poggetto är rullstolsanpassad och erbjuder anpassade sanitetsutrymmen. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga. Platser med el finns tillgängliga. Campeggio Il Poggetto är öppen från 25 mars till 15 oktober.

Foton

Egenskaper

Boenden

Tält
Husvagnar
Husbilar
Chaleter
Lägenheter

Faciliteter

El
Wifi
Förvaringsskåp
Campingbutik
Snackbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Vintercamping
Platser med skugga
Säsongsplatser
Naturister
Bilfritt
Bil tillåten vid platsen

Rekreation

Lekplats
Barnaktiviteter
Bad i naturvatten
Utomhuspool
Inomhuspool
Termalbad
Tennis
Bordtennis
Golf
Minigolf
Cykeluthyrning
Skidlift

Sanitet

Servicestation för husbilar
Skötrum
Hyrbart badrum
Tillgänglighetsanpassade sanitetsutrymmen
Tvättmaskiner
Torktumlare
Ka
Karin Nederländska

Leuke camping, animatie voor de jeugd viel tegen. Op de site van de anwb stond specifiek animatie tot 16 jaar maar het hield bij 10 wel op. Lastig met een bijna 12 jarige en een 13 jarige. Verveelden zich op de camping al snel. Salvataggio/lifeguard bij het zwembad zat meer op zijn telefoon te kijken dan naar het water en de zwemmende mensen.

för 2 år sedan

BB
Bob bolmeijer Nederländska

Nieuwe stacaravan dus dat was fijn! Prima camping, gastvrij ontvangst, betaalbaar goed restaurant (als je goed zoekt zijn er ook genoeg fijne restaurants in de omgeving) Zwembad zeer goed. Eigenlijk kan ik niets negatiefs benoemen. Ga je voor de wandeltocht de bergen in (camping animatie) let dan op, in het weekend is die ruim 3 uur en dan moet je wel zeer geoefend/sportief zijn. De steden Siena en Lucca moet je gezien hebben!! Met de stad Florence hadden we wat minder mee. Tip!! Maak een foto van het bus vetrekpunt in Florence voor je weer vertrekt (is namelijk een andere locatie als de aankomst). Ga op de terugreis naar Nederland nog 2 dagen overnachten in Genua en bezoek met de trein uit Genua de dorpen cinque terre!!

för 2 år sedan

FV
Fam. V Mel Nederländska

We waren hier begin augustus, met 2 kinderen ( 11 en 8 jaar) We hadden een stacaravan standaard voor 4 personen. Keuken: erg weinig spullen ( bijv. helemaal geen kommetjes ) Badkamer: erg klein, douchen--> warm-koud water afgewisseld als je eronder staat Maar we hebben ons verder prima gered een weekje in deze stacaravan. Geluid van autosnelweg hoor je goed, was voor ons niet heel storend. Fijn overzichtelijk zwembad, hebben elke keer dat we er waren gewoon een plekje gehad voor te liggen. Lekker gegeten in het restaurant op de camping, vriendelijk personeel. Animatie: een Italiaanse dame, die ook wat Engels sprak Kinderen vonden de animatie niet heel geweldig. 2x naar Florence geweest, erg leuk. Auto geparkeerd bij Coop, gratis =open van ochtend tot 20.30 uur, dus wel op de tijd letten. Vanuit daar met de tram naar het centrum. 1,50 euro pp. enkel reis. 10km vanaf camping: Figline Valdarno, een keertje ergens anders eten

för 2 år sedan

Sm
Smeets Nederländska

Een hele mooie camping, alles netjes verzorgd. Het minpunt is de veelvuldige aanwezigheid van de aziatische tijgermug (zaranza tigre)!

för 3 år sedan

ES
Evert Schaeffer Nederländska

Camping Il Poggetto in Troghi (Toscane) is een kleinschalige, gezellige familie camping met diverse accommodaties. Er is een fijn zwembad met voldoende ligbedjes. Vanaf het terras van het restaurant heb je een schitterend uitzicht op de Toscaanse heuvels en dorpjes. In augustus 2021 hebben wij op Il Poggetto onderdak gevonden voor familie en vrienden. Wij hadden tevoren met Alessandro van de camping overlegd. Zij waren door ons uitgenodigd om onze bruiloft bij te wonen die plaats zou vinden bij Perlamora in Figline Valdarno. Wij hebben een geweldige week gehad. Zo hebben wij aan lange tafels op het terras van de camping heerlijk gesmuld. Voor Alessandro was niets te veel. Hij regelde voldoende barbeques voor een lange avond grillen. Bij het regelen van de laatste zaken op de trouwlokatie in mei 2021, ging hij met ons mee om te tolken. Wij kregen zo precies wat wij wilden. Wij en onze gasten hebben een fantastische week gehad.

för 3 år sedan

1 / 5

Plats