Villaggio Turistico Internazionale
30020 Bibione
Itália
Villaggio Turistico Internazionale é um parque de campismo com 300 parcelas em Bibione, Itália, situado na região de Veneto. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque, um restaurante e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar uma cabana, um chalé ou um apartamento.
Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior, um escorrega aquático, águas naturais para nadar e uma praia de areia. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil, um campo de ténis, ténis de mesa, um campo de voleibol e minigolfe.
Os cães são bem-vindos em Villaggio Turistico Internazionale. Villaggio Turistico Internazionale é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade, ligação de água e ligação ao esgoto. Villaggio Turistico Internazionale está aberto de 28 março a 11 outubro.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoMooie overzichtelijke camping.Wij hadden een stacaravan welke opzich prima voldeed, maar de douche was zo klein dat we ons gingen douchen in de openbare douches, direct naast onze stacaravan. Deze waren ontzettend mooi en schoon! Zwembaden waren ontzettend mooi en schoon,je krijgt 2 bedjes toegewezen welke je zelf mag kiezen,en ook 2 bedjes aan het strand, dit waren 2 vaste bedjes voor de hele vakantie.Handdoeken en beddengoed service.Camping heeft aan de andere kant van de weg de bungalows zitten,wij vonden dit erg afgelegen,is best een stuk lopen naar strand/zwembad.Souvenir winkel en supermarkt aan begin vd camping.Je loopt zo het strand op waar je ook diverse watersport kon doen.Vanuit camping is het ong 5 minuten lopen naar het stadje waar je diverse restaurants en winkels heb.Er rijd ook een treintje met 3 stops in het stadje. Vlakbij ook een grote kermis.Er zijn inderdaad veel muggen,maar daar is weinig tegen te doen.
há 2 anos
Mooie accommodatie , geweldig zwembad . Handdoeken service, gereserveerde zwembad bedjes en strand bedjes. Luxe . Beperkt aantal activiteiten rondom bibione. Parkeerplaatsen waren beperkt .
há 2 anos
Een aantrekkelijke en goed georganiseerde camping. Onze stacaravan was op zichzelf voldoende, maar de douche was zo krap dat we besloten te douchen in de openbare douchefaciliteiten, die direct naast onze caravan gelegen waren. Deze waren uiterst proper en aantrekkelijk! De zwembaden waren eveneens zeer netjes en aantrekkelijk, je krijgt 2 ligstoelen toegewezen die je zelf mag selecteren, en ook 2 ligstoelen aan het strand, dit waren 2 vaste ligstoelen voor de gehele vakantie. Service voor handdoeken en beddengoed. Aan de overkant van de weg heeft de camping bungalows, die we nogal afgelegen vonden, het is een behoorlijke wandeling naar het strand/zwembad. Er is een souvenirwinkel en supermarkt aan het begin van de camping. Je wandelt zo het strand op waar je verschillende watersporten kunt beoefenen. Vanaf de camping is het ongeveer 5 minuten lopen naar het stadje waar je verschillende restaurants en winkels vindt. Er rijdt ook een treintje met 3 haltes in het stadje. Er is ook een grote kermis in de buurt. Er zijn inderdaad veel muggen, maar daar is weinig aan te doen.
há 3 anos
Prachtige verblijfplaats, fantastisch zwembad. Service voor handdoeken, gereserveerde ligstoelen bij het zwembad en op het strand. Luxueus.Het aantal activiteiten rond Bibione was beperkt. Er waren niet veel parkeerplaatsen beschikbaar.
há 3 anos
Echt een fantastische 5 sterren waardige camping. De staanplaatsen large (plek 770) zijn ruim en netjes verzorgd. Het sanitair is luxe en super schoon. Heerlijke grote douchekoppen. Tip: huur een privesanitair. De camping word netjes bijgehouden. Vuilnis word elke dag opgehaald. Als je van zwemmen houd, dan is dit de ideale camping. Van alles wat. Ook heerlijk om zo het strand op te lopen en heerlijk langs de boulevard te slenteren. Personeel is vriendelijk en behulpzaam.
há 6 anos