Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Vosseveld
't Vosseveld
't Vosseveld
't Vosseveld
't Vosseveld

't Vosseveld em os Países Baixos

Odoorn, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
5 / 5 (10 votos)

't Vosseveld

Zuidzuide 21
7874 TD Odoorn
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

't Vosseveld é um parque de campismo com 30 parcelas em Odoorn, os Países Baixos, situado na região de Drenthe. No local encontrará wi-fi.

Os cães são bem-vindos em 't Vosseveld. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra
Sem carros

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
JV
joop van kesteren Neerlandês

mooie grote plaatsen met alle mogelijkheid om in de zon en schaduw te zitten en kantoortje met alle atracties uit de omgeving op de folders werkelijk fantastisch sanitair zeepje bij het fonteintje en verfrisser aan de toiletdeur is wat mij opviel aardige en behulpzame mensen en de mogelijkheid om uit de groentetuin het avondmaal te scoren verser kan toch niet,klein springkussen voor de kinderen jeu de bouls baan welke in mijn verblijf niet gebruikt werd,nogmaals heel stil voor mijn doelgroep 65+ top een echte vekabo camping waar ook paarden welkom zijn

há 4 anos

HE
Hein en Ingrid Neerlandês

Op welke camping wordt je ontvangen met een kop koffie, een plak koek en een gezellig gesprek? En welke campinggastvrouw laat je vol terechte trots het sanitair zien? En op welke camping mag je groente uit de moestuin plukken? Juist, op Camping 't Vosseveld. Mooie, ruime plaatsen in een heerlijk rustige omgeving. Jammer dat de camping niet genoemd wordt in het fietsrouteboekje Ronde van Nederland. De camping ligt echt niet ver fietsen van de LF14.

há 4 anos

PJ
Pieter Janssen Neerlandês

Camping ligt in mooie wandel en fiets omgeving. Rustige camping. Perfecte accommodatie.

há 4 anos

MV
Marloes v. Eck Neerlandês

Hartelijk en vriendelijk ontvangst met koffie en cake! Grote plaats voor de huifkar+ tent en een weide voor het paard. Schoon sanitair en een heerlijke warme douche. Hier komen we terug!!

há 4 anos

FL
Fam. Ligthart Neerlandês

Hartelijke ontvangst met koffie. De camping heeft zeer ruime beschutte plaatsen. Doordat de camping wat verder van de openbare weg ligt, is het er erg stil. Een heerlijke plek om tot rust te komen en een prima uitvalbasis om mooie fietstochten te maken. Ook wandelaars kunnen hun hart ophalen. Het sanitair is om door een ringetje te halen. Het is modern en schoon en in ruime mate aanwezig. Geen gedoe met muntjes. Lekkere douches met thermostaatkranen. Wij hebben een heerlijke week gehad en zijn nog niet uitgekeken op de omgeving. Wij komen beslist nog eens terug.

há 4 anos

1 / 2

Localização