Strand Camping Oase
1787 PP Den Helder
os Países Baixos
Strand Camping Oase é um parque de campismo em Den Helder, os Países Baixos, situado na região de North Holland. No local encontrará wi-fi, um restaurante e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e pesca.
Os cães são bem-vindos em Strand Camping Oase. Strand Camping Oase é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoEen fraai gelegen camping met vriendelijk en behulpzaam personeel. Alles keurig bijgehouden en propere sanitaire voorzieningen. Lekker rustig en zeer dicht bij het strand. Er is een broodjesservice en geen eigen restaurant. Dit hoeft ook niet want op wandelafstand is een prima strandrestaurant, een friture en een grill aanwezig. Ik kom zeker terug. Ze hebben ook een prima site waar je makkelijk kunt reserveren.
há 2 anos
De camping ligt op een mooie locatie vlak bij het strand. Is ongeveer 500 mt lopen. Sanitair was prima en lekker. En werden vriendelijk geholpen bij de receptie.
há 2 anos
Prima kampeerterrein, nette toiletvoorzieningen, alleen 's avonds is het lastig om de slagboom te openen.
há 3 anos
We hebben een weekendje onze camper getest op deze camping en dat verliep vlekkeloos! Het is een verzorgde camping met vriendelijk personeel. De standplaats voor de camper was ruim voldoende voor onze behoeften en bood beschutting dankzij de groene zones. De sanitaire voorzieningen waren zeer schoon en er was een broodjesservice met heerlijke broodjes. Binnen enkele minuten wandelen bevind je je op een prachtig strand met een strandtent en een strandwachtpost. Ondanks wat regenval hebben we een fantastisch weekend gehad!
há 3 anos
Prima kampeerterrein zonder enige kritiekpunten.
há 3 anos