Os preços não estão disponíveis
Preço estimado Com base em 1 carro, 2 pessoas com tenda, caravana ou campervan.

Acampamento aberto a partir de 01 January até 31 December
Chegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dias
{{r.bookingDays}}

Este parque de campismo ainda não foi validado pela Spottocamp Você é o proprietário? Contacte-nos com o botão abaixo.

Eu sou o dono
Wi-Fi
Cães
Máquinas de Lavar
- Advertisement -
4.5 / 5 (10 votos

Oan ´e Poel

Weisleatstrjitte 7
8621 BA, Heeg
Países Baixos

Oan ´e Poel é um parque de campismo de 30 em Heeg, Países Baixos. Os cães são permitidos. Você pode encontrar várias atividades recreativas no acampamento. Há a parque infantil.

Para a lavandaria há máquinas de lavar disponível.

Características do local

Recreação
Parque infantil

Instalação de Serviços
Wi-Fi

Qualificações
Cães
Lugar sombrio

Sanitário
Máquinas de Lavar


Clique aqui se a informação sobre este parque de campismo estiver incorrecta ou incompleta.

Fotos

Críticas

Fam. Averesch
Holandês
Super gastvrije ontvangst, we kregen een zeer mooie plek aan het water. Heel schoon sanitair, elke ochtend kwam de plaatselijke bakker met verse broodjes. Op de camping kun je geschikt een bootje huren. Op loopafstand van het mooie plaatsje Heeg. De sfeer is hier heel gemoedelijk. In het dorpje zijn voldoende eetgelegenheden, waar je goed kunt eten.
2 anos ás

Steenbergen
Holandês
Leuke gezellige camping. Schoon sanitair. Mooi aan het water. Ruime plekken. Erg vriendelijke ontvangst. Groot voordeel is de loopafstand naar het gezellige stadje (of dorpje ?) Heeg. Perfecte fietsomgeving. Kortom hier komen we nog wel een keer terug!!!
3 anos ás

René
Holandês
Heel leuk en relaxed verblijf hier gehad in een frisse meivakantie. Een kleine mooi gelegen camping waar je super vriendelijk ontvangen wordt door de eigenaren Jelte en Lolkje. Echt leuke mensen. Wij huurden een wat oudere stacaravan die keurig schoon en verzorgd was. Mooi vertrekpunt om vele prachtige oude Friese dorpen en steden te bezoeken of de eilanden. Voor de vaarliefhebber zal het een eldorado zijn. Friesland komt in ons favorietenlijstje.
3 anos ás

Rina
Holandês
Een heerlijk open terrein op een eiland. Rondom viswater en heel veel fietsmogelijkheden door Friesland. Smorgens 'n bakje muesli aan de picknicktafel aan 't water. S'avonds met 'n wijntje op het dijkje de fietsdag afsluiten. Te voet naar Heeg voor de boodschappen. Prima sanitair en niet onbelangrijk: vriendelijke eigenaren. Een heerlijk relaxte plek.
4 anos ás

Anoniem
Holandês
Caravans moeten allemaal in 1 rij staan, waardoor je tegen de caravanachterkant aan zit te kijken van de caravan voor je. Douches zijn of heel heet, of heel koud. Zijn niet te stellen, als het even redelijk is qua temperatuur, 10 seconden later te heet of te koud. En dan bedoel ik echt gloeiend heet, gevaarlijk voor kleine kinderen. Geen mogelijkheid om te zwemmen vanaf de camping, er staat een trappertje in het water maar dan zak je gelijk 1 meter in de blubber. Vaste gasten hebben hun bootjes aan de steiger liggen. Heeg is leuk dorpje, op wandelafstand. 1 supermarkt, welke superdruk is. Bakker komt hele week behalve zondag op de camping met auto met brood(jes) Geen bomen op de veldjes waardoor je in de volle zon staat. Er zijn wat vaste plekken welke meer in de schaduw staan omdat deze wel bomen hebben. Savonds zijn de douches vies. Er zijn 2 herendouches, 2 damesdouches en elk 3 wc’s, te weinig voor aantal caravans.
4 anos ás

R. Van der Linden
Holandês
Camping zoals een “camping” bedoeld is, geen poespas, maar mooie plekken, een uitgebreide speeltuin voor de kleintjes, verder rust. Net sanitair, en schoon. Jelmer en Lolkje behulpzame camping beheerders. Mooie ligging vlak naast het dorpje Heeg. Er is een jachthaven bij, en je kan er een bootje huren. Kano mag je vrij gebruiken.
4 anos ás

- Advertisement -