Os preços não estão disponíveis
Preço estimado Com base em 1 carro, 2 pessoas com tenda, caravana ou campervan.

Acampamento aberto a partir de 01 January até 31 December
Chegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dias
{{r.bookingDays}}

Este parque de campismo ainda não foi validado pela Spottocamp Você é o proprietário? Contacte-nos com o botão abaixo.

Eu sou o dono
Cabines para alugar
Wi-Fi
Churrasco permitido
Máquinas de Lavar
- Advertisement -
4 / 5 (15 votos

Municipal l' Airial

61 Avenue de Port d'Albret
F-40140, Port d'Albert-Soustons
França

Municipal l' Airial é um parque de campismo localizado em Port d'Albert-Soustons, França.Municipal l' Airial O wi-fi, a restaurante, a piscina interior y cacifos. Além de acampar é possível alugar também a casa de campo de aluguer o a bangalô móvel. Você pode encontrar várias atividades recreativas no acampamento. Há a parque infantil y a quadra de ténis.

Para a lavandaria há máquinas de lavar y secadores de roupa disponível.

Características do local

Recreação
Parque infantil
Animação para crianças
Piscina Exterior
Quadra de ténis

Alojamento
Cabines para alugar
Bangalôs móveis

Instalação de Serviços
ligação de TV
Wi-Fi
Instalações da cozinha
Merendero
Restaurante
Acesso de cadeira de rodas
Churrasco permitido

Qualificações
Lugar sombrio
Sem carro

Sanitário
Mudança de fraldas para bebés
Máquinas de Lavar
Secadores de roupa


Clique aqui se a informação sobre este parque de campismo estiver incorrecta ou incompleta.

Fotos

Críticas

Frank
Holandês
1e keer op een Municipal tijdens corona periode. Prima ontvangst en netjes geholpen. Ontvangst echt pas vanaf 14 uur, ook al is de receptie open en is de plaats vrij (vreemd). Veel huisjes gescheiden van de kampeerders. Positief: oa leuk dorpjes en kustplaatsen, supermarkten op fietsafstand, faciliteiten prima, prachtig zwembad, ruime plaatsen met veel schaduw (kan ook een nadeel zijn), prima sanitair (goede douches), mooie (fiets)omgeving, mooi strand op 20 min fietsen incl surveillance (fietsverhuur op camping) Negatief: weinig persoonlijks, zanderige ondergrond (veel opwaaiend stof dus, extra zeil aanbevolen), wij stonden aan de weg kant en pal naast de naastgelegen camping en hun parkeerplaats (alleen huisjes). In de avond tot 11 uur discomuziek van deze camping. Prima dus, wel veel jongeren die je daar tot laat KAN horen, dus voor de lichte slapers onder ons, neem oordoppen mee.
4 anos ás

Maikel
Holandês
Nette camping, goed sanitair, mooi groot zwembad (pas uitgebreid). camping werd met bijna militaire precisie bewaakt, geeft een veilig gevoel maar een beetje glimlachen en gedag zeggen naar de camping gasten mogen ze die bewakers wel aanleren dat maakt het voor de gasten net even iets vriendelijker. Sanitair is ruim, modern en schoon. het grote glazen koepeldak op het sanitair gebouw is mooi, je staat in de volle zon te douche (met regenboog en al) maar let op: in de avond spiegelt het dak waardoor je dus voor iedereen in de andere douches enz. zichtbaar bent. Gelukkig kun je ook in de bijgebouwtjes douchen en daar zit een normaal dak op. Bij het reserveren gevraagd om een ruimte schaduwrijke plaats en deze ook gekregen. de camping was lang niet vol (wat ik niet echt begrijp) er stonden ook bijna geen Nederlanders bijna alleen maar Fransen en Spanjaarden. Wij waren een beetje sceptisch toen we dat zagen en verwachten een addertje onder het gras maar dat was er absoluut niet.
4 anos ás

maikel
Holandês
Afgelopen 2 jaar ook geweest en toen was het prima, maar dit jaar.... Bij aankomst geen ruimte meer op de stroomkast, na 3x vragen (de 3e keer flink kwaad na 1,5uur wachten) kwam er eindelijk iemand die de stekker van de buurman eruit trok en die van ons inplugde. Dat vond hij een oplossing. Toen de Spaanse buren terug kwamen was het natuurlijk in eerste instantie bonje, beetje kansloos. Zit je niet op te wachten na 900km rijden en een tent op zetten. Andere jaren vooral Spanjaarden (jeej) nu meer Fransen (jammer) Aquagym vorige jaren 5 dagen in de week nu nog maar 2 waarvan er 1 om onduidelijke reden niet doorging zonder bericht. Veel herrie in de avond van huisjes park naast de camping en van bandje/karaoke enz. op de camping zelf (iedere avond tot minimaal 1u) Wifi a 30 euro per apparaat per week, echt schadalig wat mij betreft. Kleine korting gehad na klacht bij vertrek, net gebaar maar ik ga niet meer terug.
4 anos ás

Hans
Holandês
camping per toeval langsgereden, is een 4 sterren camping met net juli 2011 nieuw sanitair, alles netjes ruime douches, en ook wasgelegenheid voor baby's, kleine wc's voor kleine kinderen, mooi proper zwembad ,incl. luie badmeester, niet bijzonder maar wel schoon er ruim genoeg, 5 minuten van de zee, en heel ruime plekken 120M2
4 anos ás

- Advertisement -