Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping de Kwaalburg
Minicamping de Kwaalburg
Minicamping de Kwaalburg
Minicamping de Kwaalburg
Minicamping de Kwaalburg

Minicamping de Kwaalburg em os Países Baixos

Alphen (NB), os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
5 / 5 (12 votos)

Minicamping de Kwaalburg

Kwaalburg 19
5131 NC Alphen (NB)
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Minicamping de Kwaalburg é um parque de campismo com 30 parcelas em Alphen (NB), os Países Baixos, situado na região de North Brabant. No local encontrará wi-fi.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em Minicamping de Kwaalburg. Minicamping de Kwaalburg é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra
Sem carros

Lazer

Parque infantil

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
Ta
Tamara Neerlandês

Een sfeervolle kampeerplaats, met uitstekend onderhouden toiletvoorzieningen. Er zijn tal van zon- en schaduwplekken rondom je woonwagen. Het beschikt over een mooi grasveld en een zeer hartelijke gastvrouw die oprecht geïnteresseerd is in iedereen.

há 3 anos

CE
Charlotte en Peter Neerlandês

In alle opzichten een fijne camping. Heel vriendelijke eigenaren. Fijn en schoon sanitair en heet afwaswater! De omgeving is heel fijn om te wandelen en/of fietsen.

há 4 anos

JE
Jan en Ada Neerlandês

Een heerlijke camping waar donker noch echt donker is en stilte echt stilte is in de nacht. Mooi sanitair, fijne plaatsen en heel vriendelijke eigenaren. De ligging van de camping is prachtig aan de rand van het bos en je kan er heerlijk fietsen. Kortom een geweldige camping waar we zeker nog eens terugkomen.

há 4 anos

JE
JP en Anita Rutgers Neerlandês

ik zal met de minpunten beginnen dat was namelijk het weer want we hadden op iets warmere dagen gehoopt. zo dat waren de minpunten nu de pluspunten. beginnen we bij de aankomst waar we een hartelijk ontvangst kregen van Karin die ons persoonlijk de plaats aanwees waar we onze caravan konden neer zetten. voor de voortent bood Karin aan dat ze worteldoek voor ons beschikbaar had. omdat de caravan verkeerd staat betreffend de aansluiting voor het vuilwater konden we een extra afvoerslang bij hun kopen tegen een tarief die je ook bij de campingshop moet betalen.(eigenlijk is dat dan eigenlijk goedkoper want je hoeft er geen brandstof te verspillen) verder is de camping mooi gelegen en erg gezellig en we komen hier graag terug want onze kleinkinderen hebben erg genoten.

há 4 anos

AE
Anneke en Nico Neerlandês

Fantastische camping met zeer mooi sanitair Grote plaatsen Zeer vriendelijke gastvrouw.

há 4 anos

1 / 3

Localização