Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping Buren

Minicamping Buren em os Países Baixos

Buren, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
3.5 / 5 (13 votos)

Minicamping Buren

Culemborgseweg 6a
4116 RL Buren
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Minicamping Buren é um parque de campismo com 30 parcelas em Buren, os Países Baixos, situado na região de Gelderland. No local encontrará wi-fi.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em Minicamping Buren. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra
Sem carros

Lazer

Parque infantil

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
Se
Sepp Neerlandês

Uitstekende nette Minicamping Buren, met geweldige beheerders, absoluut geweldig. De omgeving is ook zeer aantrekkelijk.

há 3 anos

Ho
Hollenga Neerlandês

rustig verblijf gehad. een prima camping als je lekker overdags wil fietsen of wandelen. in de dorpjes er om heen kunt u goed eten. en de maand juni en juli is het bedrijf druk bezig met het oogsten van de kersen. deze kunt u ook kopen bij de boer en eens in de zoveel dagen kregen we ook kersen super leuk en lekker

há 4 anos

M.
M.l. Neerlandês

Sanitair was oud . Eigenaar was een verschrikkelijke man. Geen rustige camping vanwege de weg. Veel betalen en weinig luxe.

há 4 anos

Wi
Will Neerlandês

Gewoon niet naar toe gaan. Klantonvriendelijke camping. Eigenaren gaan tekeer om niets en sommeren je om onmiddellijk te vertrekken als iets normaals ze niet aanstaat. Tekeergaan als een dolle en schreeuwen met 100 dB. Nog nooit zoiets meegemaakt in 45 jaar camperen en rondtrekken.

há 4 anos

El
Elly Neerlandês

Sanitair zeer verouderd en slecht, met douchemunten heb je 5 minuten de tijd, eerst koud water en daarna bloedheet waar je niet onder kunt staan, 3 minuten resterende tijd is net voldoende om je af te kunnen spoelen. In de wc’s brandt geen licht, zelfs ‘s avonds niet. Zeer kleine plek met uitzicht op de met plastic bedekte boomgaard. Wifi alleen buiten heb je bereik maar dan nog valt het regelmatig uit.Een camping die beslist geen 20 euro waard is.

há 4 anos

1 / 3

Localização