Midden op 't Landt
3405 CD Benschop
os Países Baixos
Midden op 't Landt é um parque de campismo com 100 parcelas em Benschop, os Países Baixos, situado na região de Utrecht. No local encontrará wi-fi.
Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.
Os cães são bem-vindos em Midden op 't Landt. Midden op 't Landt é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.
Fotografias
Características
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoWe hebben heerlijke pannenkoeken gegeten met elkaar bij het restaurant, Bediening is heel vriendelijk. Ondertussen konden de kinderen heerlijk spelen en genieten van de ruimte. Alles was goed verzorgd en er werd ook rekening gehouden met goede plekken in de schaduw. We hebben genoten!
há 4 anos
Op de mooiste plaatsen staan allemaal caravans met seizoenplaatsen en/of huisjes. Voor een tourcaravan is alleen een veldje beschikbaar.
há 4 anos
Wij hadden een weekendje gepland en er nog een nachtje bij geboekt. Heerlijk plekje. Genoten van de kippen en de kuikens, de katjes, de zwanen, eenden, ganzen! We hadden het mooiste uitzicht van de camping (vonden wij). En zeker een aanrader is het klompenpad; startpunt vanaf camping! Complimenten aan Wietse en Gerda.
há 4 anos
Laat je verrassen. Het is zo mooi hier en de familie laat je je heel welkom voelen. Ze denken mee als de situatie veranderd. Het eten was lekker en de bediening vlot. Het Klompenpad is een aanrader. De avond voor de familiedag gingen we kamperen op de camping. Weer een goed idee!
há 4 anos
Zeer prachtig gelegen camping, gemoedelijke sfeer, zeer aardige medewerkers, eenvoudig maar schoon sanitair. Voor klein kinderen erg leuk vanwege de binnen en buitenspeeltuin, maar wel opletten want er zijn kikkerslootjes. Als fietskampeerder een zeer mooie plek gevonden met uitzicht op een ondergaande zon boven het weiland. De douche was heerlijk, gelukkig kreeg ik van een medekampeerder een muntstuk van 50 cent. Het was goed druk op het terras bij het Pannenkoekenrestaurant dat naast de camping ligt, hier heb ik niets van gemerkt. Jammer dat de camping maar van april tot oktober open is, anders zou ik hier vaker stoppen om mijn tentje een nacht op te zetten.
há 4 anos