Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Les Clos
Les Clos
Les Clos
Les Clos
Les Clos

Les Clos em França

Nyons / Vinsobres, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4 / 5 (13 votos)

Les Clos

Route de Gap D 94
26110 Nyons / Vinsobres
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Les Clos é um parque de campismo com 100 parcelas em Nyons / Vinsobres, França, situado na região de Rhône-Alpes. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um snack-bar.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em Les Clos. Les Clos é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Loja do parque
Snack-bar
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
GV
Gerrit van Veen Neerlandês

Mooie camping met plaatsen langs het riviertje, vanaf onze plaats kon je er zo naar toe lopen…fijn zwembad met ligstoelen en schaduwplekken .Sanitair is prima en ook Nyons is zeker de moeite waard, zeker met het busje is een bezoek aan de markt ideaal….stopt voor de camping en in het centrum van Nyons

há 4 anos

Ju
Judith Neerlandês

Camping is heerlijk gelegen aan de rivier en vlakbij het gezellige plaats nyons. Plekken zijn ruim en veel met schaduw, vooral de plekken aan de rivier zijn mooi. Publiek gemêleerde nationaliteit. Wel vooral veel 60+ met caravan of camper. Zwembad is heerlijk met schaduw en uitzicht op de bergen. Komen hier echter toch niet meer terug, omdat we met name de staat van onderhoud van het sanitairblok incl wasplaats niet best vonden (het rook vies,, roestplekken, kapotte sloten) Ook op andere plekken op de camping leek er weinig onderhoud gepleegd. Heerlijke plek dus, maar de camping is geen 4 sterren waard.

há 4 anos

Fr
Frank Neerlandês

1 week weer geweest. Sinds 2013 en 2016 nu voor de derde keer. De camping eigenaren zijn zeer vriendelijk. De plek is super. Wat ons wel opvalt, is dat er de afgelopen jaren niets aan het sanitair is gedaan. Het wordt wel schoongemaakt, maar de leidingen zitten vol met oude omhulsels, deuren zijn rot, en de putten van de afvoer zitten gaten in. Ook de prijs van de camping is flink omhoog gegaan. Aan de ene kant logisch (vanwege corona en inflatie) echter zie ik hier geen voordelen op de camping meer van. Ook het onderhoud van bomen en struiken, kan veel beter. Het uitzicht naar de beek is weg. Enerzijds door slecht onderhoud en te weinig water in de beek. Het laatste moeten we onszelf aantrekken vanwege opwarming van de aarde. Helaas was de bistro/restaurantje niet open terwijl er toch veel campinggasten waren (Complet). Het zwembad is top. Voor de rest een goede camping hoor, maar heeft mijn inziens meer aandacht nodig.

há 4 anos

Br
Bredani Neerlandês

Nette camping. Erg vriendelijk. Schoon sanitair. Goed werkende wifi. Coronaregels worden zeer goed nageleefd. Op loopafstand van Nyons, waar leuke restaurantjes zijn.Enige minpunt is de ligging aan een vrij drukke weg waardoor je verkeer goed hoort.

há 4 anos

FR
Fam Ros Neerlandês

Grote plek (134), veel schaduw wat erg prettig was met 32 graden. Vriendelijke eigenaresse die naast Frans ook Engels sprak. De rivier was op loopafstand en als het stil was lichtelijk te horen maar zeker niet storend. Na 22.00 was het zo goed als stil, de weg die langs de camping loopt is ook zo goed als niet hoorbaar. Het zwembad was fijn, vanwege de Corona maatregelen waren er geen ligbedden, die zijn er normaal wel. Wat opviel was de hoeveelheid grote caravans/kampers, bijna geen tenten/vouwwagens. Vanwege de Corona maatregelen waren er weinig tot geen Nederlandse kinderen, maar met wat handen en voeten waren onze kinderen in staat te communiceren met de Franse kinderen. Wel waren er heel veel Denen, ik schat 60% niet dat dit erg is maar viel echt op. Genoten van de rust en de mooie omgeving.

há 4 anos

1 / 3

Localização