Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Les Bords du Guiers
Les Bords du Guiers
Les Bords du Guiers
Les Bords du Guiers
Les Bords du Guiers

Les Bords du Guiers em França

St. Génix-sur-Guiers, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (11 votos)

Les Bords du Guiers

Route de Pont Beauvoisin
73240 St. Génix-sur-Guiers
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Les Bords du Guiers é um parque de campismo com 30 parcelas em St. Génix-sur-Guiers, França, situado na região de Rhône-Alpes. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e um campo de ténis.

Os cães são bem-vindos em Les Bords du Guiers. Les Bords du Guiers é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Loja do parque
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior
Ténis

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
F3
Familie 3 Neerlandês

Mooie groene camping met voldoende schaduw en genoeg zon. Wij zaten in n chalet, alles keurig netjes en van alle nodige gemakken voorzien. Het was snikheet maar het terras lag hele dag in schaduw en chalet bleef redelijk koel. Heerlijke week gehad veel leuke actieve dingen met onze zoon van 12 gedaan. De eigenaren (familie) isa en frex zijn erg aardig. Lekker vers brood iedere dag. Veel gezinnen met vooral kleinere kinderen tot ca 10 jaar, merendeel is frans maar zeker ook nederlanders. Heerlijke plek Aanrader als je van rust houdt en er actief op uit wilt gaan

há 4 anos

ML
marianne lemstra Neerlandês

fijne camping we komen hier al 6 jaar en ja de camping is overgenomen door frans echtpaar. zij doen hun uiterste best om de camping goed te runnen. dit is zeker een camping als je van rust houdt fijne grote plaatsen met zon en schaduw. Eten op de camping is eenvoudig maar lekker. en voor de boodschappen zit er een uitgebreide supermarkt naast de camping.Verders zijn er leuke markten in de omgeving.

há 6 anos

Ma
Mandy Neerlandês

Let op! De recensies van 1 en 2 jaar geleden kloppen niet meer. De camping is overgenomen door nieuwe Franse eigenaren. Er zijn nog maar erg weinig Nederlandse gezinnen met kinderen. Er is geen animatie meer. De camping lijkt nu vooral gericht op franse doorreizigers. Verder is het een rustige schaduwrijke camping. Wij hadden een chalet, deze was netjes en stond de hele dag in de schaduw. Het zwembad is niet groot, en er zijn erg veel bijen. Er zit een supermarkt naast. In het dorp is er niks te doen.

há 6 anos

FB
Fam Bruining Neerlandês

Leuke, niet al te grote familiecamping, waar je je kinderen gerust kunt laten spelen met de caming vriendjes en vriendinnetjes, in de speeltuin en in het zwembad. Genoeg mooie bezienswaardigheden in de omgeving. En waar je nog wordt uitgezwaaid door de campingeigenaar bij vertrek!

há 6 anos

Fi
Filiberto Neerlandês

Kinder entertainment is zeer divers, ook de keuken heeft een voldoende variatie

há 6 anos

1 / 3

Localização