Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Domaine de Louvarel
Le Domaine de Louvarel
Le Domaine de Louvarel
Le Domaine de Louvarel
Le Domaine de Louvarel

Le Domaine de Louvarel em França

Champagnat, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (16 votos)

Le Domaine de Louvarel

Lieu dit Louvarel
71480 Champagnat
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping Yelloh Village Domaine de Louvarel is dé camping/glamping voor familievakanties. Voor kids van 5 tot 17 is er genoeg om zich mee te vermaken zoals de tokkelbaan, de trampoline, het skatepark, het meer en een overdekt zwembad. Deze Yelloh! Camping is gelegen in de Bourgogne waar je kastelen, wijngaarden en prachtige natuur vindt.

Fotografias

Características

Instalações

Eletricidade
Wi-Fi
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens
Sem carros

Lazer

Parque infantil
Natação em águas naturais
Piscina exterior

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
Ra
Rakke Neerlandês

Een charmante, compacte camping aan het meer waar we onlangs twee weken met onze drie kinderen (6, 4 en 1 jaar oud) hebben doorgebracht. De kampeerplekken zijn ruim en mooi, met een goede balans tussen zon en schaduw. Het zwembad is uitstekend en heeft leuke glijbanen. Een deel van het zwembad is overdekt, waardoor je altijd kunt zwemmen, zelfs als het regent. Op warme dagen kan het echter druk worden bij het zwembad. Als je de drukte wilt vermijden, is er een klein meer naast de camping, dat ook zeer aangenaam is.De sanitaire voorzieningen waren zeer schoon en goed onderhouden! De eigenaren, die zowel Frans als Nederlands spreken, runnen de camping duidelijk met veel passie en plezier.Tot slot was de animatie gewoon fantastisch! Elke ochtend om 10 uur knutselen, een activiteit in de middag (spelletjes, glijden op de buik, etc.), om 16.30 uur een mini-disco en 's avonds om 20.00 uur nog meer sport en spel. De animatie is in het Frans, Nederlands en Engels.De omgeving was ook erg mooi, met watervallen, het Lac de Vouglans, een dierentuin en een hoogteparcours.

há 3 anos

Zk
zkar Neerlandês

We hebben twee weken doorgebracht op Louvarel met onze twee kinderen van 8 en 6 jaar oud. Onze accommodatie was prachtig en gloednieuw, alles was perfect geregeld. Het zwembad had wel iets groter mogen zijn, maar er is een heerlijk zwemmeer naast de camping waar je naartoe kunt gaan. Het restaurant was geweldig! Ook de gastvrijheid was uitstekend. Er was leuke animatie voor de kinderen, en dat in het Nederlands! Het enige nadeel was de zeer slechte wifi. Als dat belangrijk voor je is tijdens je verblijf, dan is dit misschien niet de beste optie.

há 3 anos

An
Annet Neerlandês

In één term te beschrijven, geweldig. Prachtige locaties. Meertalig. Het eten en drinken is uitstekend. Mooie wandelroutes. We hebben deze vakantie twee keer bezocht.

há 3 anos

Ce
Cecilia Neerlandês

Prachtige kampeerplek met uiterst gastvrije uitbaters die Nederlands spreken. Ze boden ons een helpende hand toen we vanwege bosbranden onze eigen camping moesten verlaten. Het animatieteam is zeer gedreven en organiseert de hele dag door diverse activiteiten. Het zwembad is fantastisch en het meer is heerlijk. Zowel het restaurant als de afhaalgerechten zijn uitstekend.

há 3 anos

Ly
Lynette Neerlandês

Een goed onderhouden kampeerterrein met uiterst gastvrij personeel en beheerders. Het sanitairblok wordt frequent schoongemaakt en er is kinderentertainment verzorgd door enthousiaste animatoren. Voor excursies moet je wel een beetje reizen, aangezien de directe omgeving vrij eentonig is. Er is een prachtig meer waar je kunt wandelen (3,5 km) en vissen (hoewel er wel heel veel meerval is). Het restaurant is gezellig met een mooi terras, hoewel het jammer is dat de menukaart vrij beperkt is (als je een langere periode op de camping verblijft). Er is een mooi, niet al te groot zwembad met een fijne zone voor zonaanbidders. Kortom, het is zeker een aanrader.

há 3 anos

1 / 4

Localização