La Magerie é um parque de campismo com 30 parcelas em La Roche sur Grane, França, situado na região de Rhône-Alpes. No local encontrará wi-fi.
Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.
Os cães são bem-vindos em La Magerie. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.
Fotografias
Características
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoIk kan alleen maar alle lovende voorheen genoemde recensies onderschrijven!
há 2 anos
Ik kan enkel instemmen met alle eerder genoemde positieve beoordelingen!
há 3 anos
Mooie camping, prachtig sanitair, ruime vakken. Met het vertrekken bleken wij een lekke band te hebben. De eigenaar en zijn zoon hebben deze gerepareerd. Waar kom je dat nog tegen? Mooie omgeving, prachtig uitzicht met leuke plaatsjes.
há 4 anos
Hagelnieuw, schoon, modern en praktisch sanitair. Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaren die zowel vloeiend vloeiend Frans als Duits spreken en zelfs aardig Nederlands verstaan. Hoewel we een plek hadden vastgelegd, ging Saskia bij aankomst samen met ons de beschikbare plekken langs, omdat de camping vreemd genoeg nog niet vol was. Camping ligt op bijna 300 meter hoogte, waardoor het ondanks de zeer warme zomer toch in de avond en nacht wat afkoelde. Mooie sfeervolle camping, beetje terras-achtig, mooi aangelegd zwembad (best groot voor zo’n kleine camping). Eetgelegenheden is niet echt van toepassing, daar is het een te kleine camping voor. Wel informatie over leuke restaurantjes. Enige verbeterpunt: koel-vriescombinatie is vrij beperkt en iedereen legt er van alles in. Wij kamperen met een koelbox en dan is er weinig ruimte voor je koelelementen.
há 4 anos
Wat een prachtige kleine camping! De plekken zijn ruim, hebben veel schaduw en sommiggen kijken uit op lavendelvelden of Roche sur Grane. Er is veel groen waardoor je voldoende privacy hebt. Op vrijdag haal je er pizza, op maandag salade en elke ochtend vers brood. Een drankje drink je bij het barretje in het tuintje bij Roger. Om 22.00u is het er stil. Sanitair en zwembad zijn erg schoon en modern. De algemene koelkast en vriezer een uitkomst bij warme dagen. Deze camping raden we iedereen aan!
há 4 anos