Os preços não estão disponíveis
Preço estimado Com base em 1 carro, 2 pessoas com tenda, caravana ou campervan.

Acampamento aberto a partir de 01 January até 31 December
Chegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dias
{{r.bookingDays}}

Este parque de campismo ainda não foi validado pela Spottocamp Você é o proprietário? Contacte-nos com o botão abaixo.

Eu sou o dono
Wi-Fi
Churrasco permitido
Cães
Máquinas de Lavar
- Advertisement -
5 / 5 (18 votos

La Grande Curtille

1 Route de Fontenoy
70210, Fontenois-la-Ville
França

La Grande Curtille é um parque de campismo de 30 em Fontenois-la-Ville, França. La Grande Curtille O wi-fi y a merendero. Os cães são permitidos. Para a lavandaria há máquinas de lavar disponível.

Características do local

Instalação de Serviços
ligação de TV
Wi-Fi
Merendero
Acesso de cadeira de rodas
Churrasco permitido

Qualificações
Cães
Lugar sombrio

Sanitário
Máquinas de Lavar


Clique aqui se a informação sobre este parque de campismo estiver incorrecta ou incompleta.

Fotos

Críticas

Séamus
Holandês
2 anos ás

Ivonne
Holandês
2 anos ás

Giovanny
Holandês
2 anos ás

Joop
Holandês
Tijdens onze fietsreis hadden we het geluk een warme ontvangst te ervaren. Het was gezellig en we genoten van een heerlijke maaltijd samen met andere bezoekers aan de eettafel. We hebben ook enkele charmante wijnglazen aangeschaft in de antiekwinkel van Nel en Anton. We zullen absoluut opnieuw bezoeken!
2 anos ás

Gerardus
Holandês
2 anos ás

Brenda
Holandês
Alleen naar plussen. Leuk welkom, lekker gegeten, veel gelachen, gesnuffeld in de brokante van Nel. En Anton die ons echt top geholpen heeft met de auto. Wij komen hier terug. Voor de plek maar vooral om Nel.en Anton. Dank jullie wel. 😘 Brenda en Jeroen
3 anos ás

Maria Wouters
Holandês
Geen enkel minpunt, alleen maar genoten van de sfeer, het heerlijke eten van alles.
3 anos ás

Sjef
Holandês
Heerlijk genoten van ontvangst en de sfeervolle locatie. Het diner met diverse gasten was een feest.
3 anos ás

Ton Gimbrère
Holandês
Na een halve dag rijden (geen dure tolwegen!) arriveer je op het unieke stekje van Anton en Nelly. Anton helpt je caravan waterpas te plaatsen en de stroom aan te sluiten. Waar vind je dat nog? Nelly maakt je wegwijs in de buurt en geeft je praktische informatie. De plaatsen zijn royaal en ons uitzicht op weilanden met koeien was memorabel. Sanitair is zoals je je wenst op een camping: schoon en ruim voldoende beschikbaar. Een avond mee gegeten met de smaakvolle table d'hotes, verzorgd door het koppel Anton en Nelly. Een mooie tafel met bijzondere gesprekken. In de buurt is er voldoende te doen om een weekje te onthaasten en te genieten van het Franse land. In onze ogen minder geschikt voor gezinnen met kinderen, maar voor volwassenen een heerlijke camping waar je in je moeders taal kunt communiceren. Lekker gemakkelijk!
4 anos ás

Wim en Silvia
Holandês
Een camping om nooit te vergeten. Hartelijk ontvangen. Grote plaats mooi uitzicht schoon sanitair. Heerlijke douche. Leuke fiets omgeving. Hele aardige uitbaters. Anton en Nelly bedankt voor een paar fijne dagen.
4 anos ás

- Advertisement -