Kaiserstuhl Camping é um parque de campismo com 200 parcelas em Ihringen, Alemanha, situado na região de Baden-Württemberg. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque, um snack-bar e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como animação infantil, um campo de ténis e petanca.
Os cães são bem-vindos em Kaiserstuhl Camping. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoEen prachtige camping in een mooi gebied waar je heel veel mogelijkheden hebt.
há 4 anos
Camping met veel grote plaatsen. Sanitaire voorzieningen zijn goed, alhoewel het bij volledige bezetting wel even wachten kan zijn bij de toiletten. Over die toiletten later nog iets meer. Uitstekende reiniging van het sanitair, altijd goed warm water voor afwassen en douche (zelf te regelen) en in prijs inbegrepen. Fantastisch gemeentelijk zwembad, gratis toegankelijk vanaf de camping. Het dorp Ihringen viel ons wel wat tegen, behalve een paar restaurants en een goede supermarkt was er weinig te beleven. Even naar Breisach dus.... Dan nog wat kritische punten. De toiletten: deze zijn zowat op seniorenhoogte geplaatst. Lekker zitten is helaas niet hetzelfde als optimaal zitten! Deze zijn echt te hoog. Verder is de camping wat sfeerloos (niet te verwarren met slechte sfeer). En wat betreft de veel gemaakte opmerking over de hoge prijs, ja deze is (te?) hoog maar het weerhoudt gasten blijkbaar niet om te komen gezien de bezetting.
há 4 anos
Hadden veel last van muizen en mieren. Hier werd niks aan gedaan. Geen restaurant aanwezig. Alleen bij het gemeente zwembad is eet gelegenheid tot sluitings tijd. Komen hier niet weer. Muziek Festival naast de camping , niet aangegeven bij de boeking reservering.
há 4 anos
Vriendelijke ontvangst. Sanitair bij het receptie gebouw zeer mooi, andere gebouw verouderd. Wel alles goed schoon. De prijs in oktober aan de hoge kant, 29,50 euro per nacht + nog apart stroomverbruik. Er is een mooi groot openlucht zwembad met zonneweide bij, maar dat is in het najaar gesloten, vandaar prijs te hoog. Het is ons opgevallen dat campings in het Zwarte Woud behoorlijk aan de prijs zijn.
há 4 anos
Fantastische camping in een geweldig gebied! Super schoon, en strak geleid! Aardig personeel en super behulpzaam! Volgend jaar weer!
há 4 anos