Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
it Dreamlân, overnachten in puur Friesland
it Dreamlân, overnachten in puur Friesland
it Dreamlân, overnachten in puur Friesland
it Dreamlân, overnachten in puur Friesland
it Dreamlân, overnachten in puur Friesland

it Dreamlân, overnachten in puur Friesland em os Países Baixos

Kollumerpomp, os Países Baixos

4 / 5 (14 votos)

it Dreamlân, overnachten in puur Friesland

Groeneweg 5
9293 MC Kollumerpomp
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Kamperen! Hoe fijn is dat?! Blote voetjes in het gras, briesje om je oren, getik van regendruppels op je tent (alleen ’s nachts natuurlijk), ontbijten op een picknickkleedje, de kinderen doen de afwas en wat je bent vergeten leen je gewoon bij de buren… Je komt even helemaal los van alles waar je anders zo druk mee bent. Een leeg hoofd? O ja, zo voelde dat! Op de camping draait het leven nog om gewichtige zaken zoals de stand van de zon, de kleur van de wijn, de beste windrichting voor het fietstochtje en de inhoud van je boek.

KLEINE CAMPING MET WEIDS UITZICHT

Natuurcamping it Dreamlân ligt vlakbij het prachtige Nationaal Park Lauwersmeer en Werelderfgoed de Waddenzee, in de mooiste provincie van Nederland (heus waar). Midden in de natuur, weidse luchten overal, een relaxte sfeer en altijd fijne mensen om je heen. Er zijn 25 ruime plekken voor tenten, caravans, campers, busjes, vouwwagens en alles wat daar op lijkt. Wil je wel de relaxte sfeer, het buitenleven en het campinggevoel, maar is kamperen eigenlijk niet zo jouw ding? Dan hebben we ook nog 2 volledig ingerichte ecolodges staan

It Dreamlân is een erkend Natuurkampeerterrein en ligt op een oude Friese terp met wild gras en weidebloemen aan het meanderende water van de Dwarsryd. Waar we het gras wat lager hebben gemaaid kun je je tent of kampeermiddel neerzetten. Al het wilde gras en de ruimte om je heen is om van te genieten.

In de overdekte kachelplaats met loungekussens kun je bij een vuurtje heerlijk nagenieten van de dag. Marshmallows roosteren, meimerend je glaasje drinken of een goed gesprek voeren.

KINDVRIENDELIJKE MINICAMPING

Kamperen op it Dreamlân is ook voor kinderen helemaal het einde: direct uit de slaapzak hup in de zandbak, vissen met schepnetjes aan het water, jakkeren op de skelter, peddeltocht met de kano’s, voetbaltoernooitje met alle camping kinderen, door de dag heen springen op de trampoline en de hele dag buiten spelen en vies worden (no panic, er is een wasmachine)!

En, hoe fijn voor papa’s, mama’s én kinderen: het terrein is veilig dus je hoeft niet de hele dag achter ze aan!

TUSSEN LEEUWARDEN EN GRONINGEN

It Dreamlân ligt vlakbij de grens van Friesland en Groningen direct onder het Lauwersmeer. De boodschappen kun je doen in het dorp Kollum een paar kilometer verderop. Voor de Waddeneilanden zit je zo in de haven van Lauwersoog -voor Schiermonnikoog- of de haven van Holwerd voor Ameland.

Het oude stadje Dokkum ligt op 15 kilometer en is de meest noordelijke stad van de Elfsteden. Wil je een keertje naar de grote stad, dan ben je in een half uur in Leeuwarden of Groningen.

Fotografias

Alojamentos

Ecolodge
Cabana
€ 95,00

por noite

Vakantiehuis
Parcela
€ 125,00

por noite

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Wi-Fi
Zona de cozinha
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Fogueira permitida na parcela
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens
Sem carros
Carro permitido na parcela

Lazer

Parque infantil
Teatro
Animação infantil
Natação em águas naturais
Praia de areia
Praia naturista
Piscina exterior
Piscina interior
Escorrega aquático
Termas
Sauna
Ténis
Ténis de mesa
Voleibol
Golfe
Minigolfe
Vela/surf
Rampa para barcos
Aluguer de bicicletas
Equitação
Pesca
Centro de mergulho
Esqui de fundo

Sanitários

Fraldário
Cabines de lavagem
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
gosling jan
gosling jan Neerlandês

Hele mooie kleine charme camping 25 plaatsen, met fantastische vergezichten vanaf de terp. Je kijkt de prachtige polder in. Kleine sanitair gebouw wat goed onderhouden en schoongemaakt wordt Leuke fietsroutes in de omgeving, kortom een prachtige plaats voor aantal dagen relaxt kamperen

há 1 ano

Co
Coen Neerlandês

We reisden met hoge verwachtingen af naar camping IT Dreamland. De ontvangst was onvriendelijk en de eigenaar bleef onverstoord verder maaien met de grasmaaier. De staanplaatsen waren prachtig, maar blootgesteld aan de wind in deze juni maand. Er was een zware storm en regenbuien op de tent, maar de eigenaar kwam niet eens vragen hoe het met ons ging. Uiteindelijk zijn we door de ellende vertrokken (nat beddengoed). We hebben een mail gestuurd, maar kregen geen reactie. We hebben de tent laten staan en na 5 dagen opgehaald. Toen kwamen we erachter dat de familie een lang weekend weg was geweest. Dat hadden ze wel even mogen melden aan de 2 kampeerders die nog aan het worstelen waren. De bestrating rondom het toiletgebouw was ernstig verwaarloosd, maar dat is blijkbaar al jaren het geval. Het zou toch niet veel moeite moeten zijn om wat nieuwe tegels te leggen bij de WC. Je kunt daar je enkels breken! Het is te treurig voor woorden. Kortom, er is te weinig aandacht voor de gasten en de toiletten op deze dure camping. Voor ons dus nooit meer.

há 2 anos

Resposta do parque de campismo em 29 de julho de 2025

Hoi Coen, Wat jammer dat jullie niet zo'n fijne tijd hebben gehad op ons natuurkampeerterrein. Jullie hebben het ook niet getroffen met zware storm en buien dit voorjaar. Aan het weer kunnen wij helaas niet zoveel doen. En wat vervelend dat jullie beddengoed nat geworden is. Helaas kunnen wij er ook niets aan doen dat jullie eigen tent niet bestand was tegen de storm en de buien. Een mail hebben we overigens niet ontvangen van jullie, maar was gerust even langsgekomen, dan hadden we het beddengoed voor jullie in de droger kunnen doen. Wij zijn een klein natuurkampeerterrein en runnen dit met het gezin. Aangezien Robert aan het maaien was, werd je ontvangen door onze oudste zoon. Als eigenaren kunnen we niet alles tegelijk en daarom verdelen we de taken met het gezin. Ook willen wij wel eens een weekendje weg en dan runnen de kinderen het terrein. Sorry dat we dat niet hebben gemeld, maar het gaat ons wat te ver om altijd aan iedereen te melden als we er even niet zijn terwijl onze kinderen er wel zijn om het terrein te runnen. Wat betreft het toiletgebouw streven wij als natuurkampeerterrein naar een zo natuurlijk mogelijke uitstraling op het terrein. Om die reden is er bewust geen bestrating rondom het toiletgebouw maar basaltsplit. Dit hebben we overigens onlangs weer aangevuld. Onze excuses dat we niet helemaal aan jullie verwachtingen hebben kunnen voldoen. Vriendelijke groet, Robert en Minke

JE
John en Jacqueline Neerlandês

Zo’n mooie plaats. We vertellen er eigenlijk liever niet te veel over. Dan wil iedereen erheen. Als tentkampeerders vonden we het fijn dat er veel tenten stonden…… O ja, en dat de kano’s vrij gebruikt mogen worden. Dat is een pluspunt. Wij hopen hier nog een keertje terug te komen.

há 4 anos

FB
Fam Brookhuis Neerlandês

Een super fijne plek voor de hele Familie. Passie voor de natuur en omgeving druipt van de kampeeromgeving af. Gevoel voor details’ inrichting terrein’ , fine tuning met natuur en recreëren in puurste vorm.

há 4 anos

He
Hellen Neerlandês

Een prachtige camping, met hele mooie ruime plekken, waar wij tussen de bomen erg veel privacy hadden. Wat nadelen die wij ondervonden: een klein sanitairgebouw, met slechts 2 toiletten aan de buitenkant en eentje binnen, naast de wastafels. Zeer geregeld moest je wachten tot je naar het toilet kon. 3 wastafels ook voor de hele camping, dames en heren bij elkaar. Geen gescheiden wasruimte voor dames en heren. Verder was het sanitair wel schoon. Dan ook nog het puntje rust. Op de website wordt gemeld dat je er echt tot rust kunt komen. Dit klopt deels. De camping is ook kindvriendelijk, waardoor we voetballende jongetjes voor onze caravan hadden; bal op tafel, bal op de caravan. Een kindje dat de hele avond in een tent lag te schreeuwen. Konden die ouders ook niks aan doen, maar van rust was na de komst van al die kinderen niet echt sprake. Het sanitair en die kinderen, zijn voor ons een reden niet meer terug te komen.

há 4 anos

Resposta do parque de campismo em 29 de julho de 2025

Hoi Hellen, We begrijpen dat jullie dit hoogseizoen niet de ultieme rust hebben ervaren ondanks onze ruime plekken. Dat vinden we jammer maar is ook weer niet zo gek aangezien wij in de zomer veel jonge gezinnen trekken. En kinderen geven nu eenmaal wat meer reuring op een natuurkampeerterrein en rondom het sanitairgebouw. En ja, dan kan er ook een keer een balletje op tafel of tegen de caravan aankomen. Er is overigens ook een voetbalveldje, dus had de kinderen even gevraagd om daar te gaan voetballen. Wel proberen wij in het hoogseizoen de gezinnen aan het begin, en de kampeerders zonder kinderen aan het einde van de camping te plaatsen. Maar als je voor de ultieme rust komt, kun je beter buiten het hoogseizoen komen. Kom gerust een keer terug buiten het hoogseizoen en we zijn er van overtuigd dat jullie de rust zullen ervaren. Hartelijke groet, Minke en Robert

1 / 3

Localização