Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
3.5 / 5 (19 votos)

Iris Parc Le Chêne Gris

24, Place de la gare de Faremoutiers
F-77515 Pommeuse
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping Iris Parc Le Chêne Gris ligt vlakbij Parijs. Houd er rekening mee dat deze camping veel als doorreiscamping wordt gebruikt. De camping heeft een zwembad, restaurant en bar. Door de ligging is de camping ideaal om een bezoek te brengen aan Parijs of EuroDisney. Het treinstation hiervoor ligt vlak naast de camping.

Fotografias

No images available

Características

Alojamentos

Chalés

Instalações

Wi-Fi
Loja do parque
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Animação infantil
Piscina exterior

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
BE
Bert en Inge Neerlandês

Bij binnenkomst mooi zwembad en restaurant. Wel gelijk betalen, naar later blijkt bij eerder vertrek geen teruggaaf. Veel arbeiders uit de Oostbloklanden. Toiletgebouwen vies, somber en smerig

há 2 anos

BE
Bert en Inge Neerlandês

Verschrikkelijke camping. Staat vol met seizoenarbeiders uit Oostbloklanden. Komen laat in de middag met veel kabaal aan en vertrekken vroeg in de ochtend. Toiletgebouwen is een verschrikkelijk vies somber onderkomen wat na vertrek van eerder genoemde een puinhoop is. Dure camping met mooi zwembad, maar voor de rest puinhoop. Wij wilden eerder vertrekken maar geld terug kwam niet in de boeken voor.

há 2 anos

Ni
Nils Neerlandês

We hebben deze kampeerplek gereserveerd vanwege de nabijheid van Disneyland. Het bevindt zich naast een treinstation, wat betekent dat je constant de omroep hoort die aangeeft dat roken op het perron verboden is, zowel overdag als 's nachts. Het schoonmaken van het sanitairgebouw laat te wensen over, oppervlakken worden duidelijk niet schoongeveegd en de afvoerkanalen waar het douchewater in terechtkomt, worden (nooit?) geleegd. Er is uitwerpselen tegen de muren.We waren er net na de gewone schoolvakanties en op de laatste avond kwamen er veel Parijzenaars. Ze waren duidelijk in de stemming voor een feestje. Het zwembad is echter wel groot!

há 2 anos

Br
Bregje Neerlandês

We hebben deze kampeerplek gereserveerd vanwege de nabijheid van Disneyland. Het bevindt zich naast een treinstation, wat betekent dat je constant het omroepbericht hoort dat roken op het perron verboden is, zowel overdag als 's nachts. De sanitaire voorzieningen worden niet goed schoongehouden, oppervlakken worden overduidelijk niet gepoetst en de goten waar het douchewater in terechtkomt, worden (nooit?) geleegd. Er zit uitwerpselen tegen de muren. We bezochten de plek net na de normale schoolvakanties en op de laatste avond arriveerden er veel mensen uit Parijs. Ze hadden duidelijk zin om te feesten. Het zwembad is echter wel groot!

há 3 anos

Em
Emma Neerlandês

Tijdens de meivakantie hebben we met onze drie tieners deze camping bezocht. Ik moet toegeven dat we, net als veel anderen, voor deze camping kozen vanwege de locatie. Ik had de beoordelingen vooraf doorgenomen en die waren niet erg bemoedigend. Desondanks hebben we een aangename ervaring gehad op deze camping. De camping was voornamelijk gevuld met Nederlanders en Fransen. We hebben geen seizoenswerkers gezien. De stacaravans waren niet in de beste staat, met veel schade en achterstallig onderhoud (al aan het begin van het seizoen?). Er waren veel verschillende soorten caravans en ze stonden vrij dicht op elkaar. Er waren relatief weinig normale kampeerplaatsen. Over de sanitaire voorzieningen kan ik niets zeggen, we hebben die niet gebruikt. Het zwembad was aangenaam verwarmd. Het restaurant/bar gedeelte was klein, maar voldoende. Het aanbod in de winkel was erg beperkt. Het brood was niet vers en we hebben het in het dorp gehaald. Het treinstation direct voor de camping is erg handig. Je hebt overigens geen last van de trein. Tickets zijn verkrijgbaar bij de receptie.

há 3 anos

1 / 4

Localização