Happy Village
47814 Bellaria-Igea Marina
Itália
Happy Village é um parque de campismo com 100 parcelas em Bellaria-Igea Marina, Itália, situado na região de Emilia-Romagna. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.
Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.
Os cães são bem-vindos em Happy Village.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoSamen met mijn vriend verbleef ik in een appartement op de camping. Zijn ouders waren eerder met de camper toegekomen. Het appartement was heel verzorgd (airco, goed kookvuur, koelkast, de badkamer was heel proper). Wat zo leuk is aan deze camping is de Italiaanse sfeer! De toeristen zijn voornamelijk Italianen. Zo krijg je echt het gevoel dat je op reis bent. We komen zeker terug!
há 4 anos
Prachtige kamer met uitzicht op zee. Mooie grote kamer, dagelijks schone handdoeken. Koelkast en 2 pits electrisch kookplaat/ Je krijgt er gratis 2 ligbedden en een parasol aan het aangrenzend strand erbij. Vanuit hier kun je ook lekker fietsen of lopen naar de aangrenzende plaatsen zoals San Mauro,Bellaria en Gatteo
há 4 anos
Gedurende 17 dagen vakantie gevierd op deze camping. Het is een echte Italiaanse camping met hoofdzakelijk vriendelijke italiaanse gasten. Wij hadden een "large" staanplaats gereserveerd en deze was groot genoeg om onze caravan met voortent en een bijzettent erop te plaatsen. Voor de kinderen van alle leeftijden was er gedurende de gehele dag annimatie (behalve tijdens de siesta). Het restaurant op de camping serveren heerlijke maaltijden tegen normale prijzen. Het sanitair wordt drie keer daags schoongemaakt. Als extra service krijg je beschikking tot twee strandbedden met een parasol op het strand tijdens je verblijf. Een bezoek aan San Marino is zeer de moeite waard. Kortom een leuke vakantie gehad op Happy Village.
há 4 anos
Wij hadden gekozen voor een bungalow voor 5 personen. Deze accomodatie bleek voor 3 a 4 personen. Er was niet schoongemaakt en alles was kapot, wc, gasfornuis, oude bedden, heel oud meubilair. ligging aan het zwembad en bij animatie, wat op zich geen probleem hoeft te zijn, alleen werd er de hele dag (op de siesta na) tot 12 uur s'nachts keihard muziek werd gedraaid en je elkaar in de bungalow niet eens verstaan kon.
há 4 anos
wij kwamen 3 dagen te vroeg op de caming, deze bleek vol maar ze waren zo vriendelijk dat wij 3 nachten op de parkeerplaats mochten verblijven, echter er kwamen italianen die niet geboekt hadden en die wel een plek kregen, dit vonden wij niet erg eerlijk. de dorpjes vielen ons ook erg tegen dus wij besloten na twee dagen te vertrekken naar spanje, wij wilden savond gaan rijden maar toen kon er niet meer betaald worden, even later kwamen er twee italiaanse camper en die konden wel betalen en de camping af. de volgende ochten gingen wij betalen na een aanbetaling van 160 euro, een borg van 30 euro wilden ze nog eens 388 euro hebben voor twee nachten op de pakeerplaats dit vonden wij belachelijk dus we hebben nog 150 betaald wat eigenlijk ook nog veelste veel was
há 4 anos