Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
EurCamping Roseto Concept Glamping
EurCamping Roseto Concept Glamping
EurCamping Roseto Concept Glamping
EurCamping Roseto Concept Glamping
EurCamping Roseto Concept Glamping

EurCamping Roseto Concept Glamping em Itália

Roseto degli Abruzzi, Itália

4 / 5 (13 votos)

EurCamping Roseto Concept Glamping

Via Lungomare Trieste 90
I-64026 Roseto degli Abruzzi
Itália
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

EurCamping Roseto Concept Glamping é um parque de campismo com 150 parcelas em Roseto degli Abruzzi, Itália, situado na região de Abruzzo. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e um campo de ténis.

Os cães são bem-vindos em EurCamping Roseto Concept Glamping. EurCamping Roseto Concept Glamping é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis. EurCamping Roseto Concept Glamping está aberto todo o ano.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Loja do parque
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra
Sem carros

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior
Ténis

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
FP
Fam Peters Neerlandês

De camping ligt aan een kiezel strand met een klein gedeelte van zandstrand. Dat viel ons tegen, ook ligt de camping ver van een dorpje af. Het zwembad is leuk, maar niet bijzonder. Wat ons persoonlijk het meest ergerde was dat er geen toiletpapier en ook geen toiletbrillen waren op de wc’s. Ook waren er nog oude Franse toiletten, dat is niet meer van deze tijd. Het sanitair was erg verouderd. De camping is ontzettend duur, en dat staat niet in verhouding met wat je ervoor krijgt. De plekken zijn namelijk klein, met veel gaten in de grond. Wel heeft de camping een mooi restaurant met lekkere Italiaanse gerechten en is het personeel behulpzaam.

há 4 anos

Ha
Hans Neerlandês

Wij waren eind juli 2022 op Eurcamping. Zeer vriendelijke mensen, erg behulpzaam. Wij waren met auto en grote caravan, de sta plekken zijn mooi groot en er is heel veel schaduw door de mooie bomen. De Camping heeft een goed restaurant ( Belgische mevrouw die Italiaanse roots heeft) het sanitair is gewoon heel goed en de douches zijn ook prima, niks geen gedoe met muntjes dus douchen zo lang je wilt. Het is een familie camping die al meer dan 50 jaar bestaat en die wel gedateerd is maar wel heel goed onderhouden word. Kortom: voor een herhaling vatbaar 👍

há 4 anos

Ba
Barbara Italiano

Pulizia impeccabile. Parco giochi stupendo. Campo da calcetto superlativo. Personale professionsle ( non sempre si trova ) e disponibile. Ottima vacanza.

há 4 anos

De
Dennis Neerlandês

De directe omgeving is niet heel bijzonder. Het huisje (typisch Italiaanse bungalow) was keurig.Op de camping een geweldige receptie. Leuke animatie en veel vertier. De camping is lekker rustig. Het zwembad is top en de zee om de hoek. Een aanrader voor gezinnen met kleine(re) kinderen.

há 4 anos

Wo
Wouter Neerlandês

Camping heeft een mooi ruim zwembad (badmuts verplicht) , direct aan een kiezelstrand. Rijd je iets verder door dan is er een kilometers lang strand. Hier kun je heerlijk eten en een bedje huren. Ook zijn er gemeentelijke plekken waar je gratis mag liggen. Strand loopt heel langzaam af, kinderen kunnen ver de zee in zonder dat het diep wordt. Elke dag animatie, was voor ons geen belemmering, savonds een optreden was juist de afsluiting vd dag. Het animatie team is bijzonder enthousiast en lief ondanks dat ze elke dag van 900 tot 2400 in de weer zijn. Animatie stopt pas om 2400 een plek direct naast het podium is geen aanrader. Plekken echt klein maar ivm covid heel rustig waardoor we feitelijk 4 plekken tot onze beschikking hadden. Je kunt ook grotere plekken huren. Restaurant en winkeltje zijn goed. Personeel bijzonder vriendelijk, spreekt goed engels. Sanitair iets verouderd maar heel schoon. Onze dochters (7/9) hadden een top tijd!!

há 4 anos

1 / 3

Localização