Os preços não estão disponíveis
Preço estimado Com base em 1 carro, 2 pessoas com tenda, caravana ou campervan.

Acampamento aberto a partir de 01 January até 31 December
Chegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dias
{{r.bookingDays}}

Este parque de campismo ainda não foi validado pela Spottocamp Você é o proprietário? Contacte-nos com o botão abaixo.

Eu sou o dono
Wi-Fi
Churrasco permitido
Cães
Máquinas de Lavar
- Advertisement -
4 / 5 (16 votos

Chateau des Tilleuls

Rue de la Baie
80132, Port Le Grand
França

Chateau des Tilleuls é um parque de campismo localizado em Port Le Grand, França.Chateau des Tilleuls O wi-fi, a tenda de campismo, a merendero, a piscina interior y cacifos. Os cães são permitidos. Você pode encontrar várias atividades recreativas no acampamento. Há a parque infantil.

Para a lavandaria há máquinas de lavar disponível.

Características do local

Recreação
Parque infantil
Piscina Exterior

Instalação de Serviços
ligação de TV
Wi-Fi
Tenda de campismo
Merendero
Acesso de cadeira de rodas
Churrasco permitido

Qualificações
Cães
Lugar sombrio
Sem carro

Sanitário
Máquinas de Lavar


Clique aqui se a informação sobre este parque de campismo estiver incorrecta ou incompleta.

Fotos

Críticas

cadance
Holandês
Cadance 4dagen eind juni op deze camping. Reisgezelschap: Pensionado’s met caravan Prijs: Campingcard € 18.00 Ontvangst: Hartelijk en profesioneel WiFi: Free en redelijk goed op staanplaats Paden: Beton maarslecht onderhouden Staanplaats: Afgebakend op mooi gras Sanitair: heel netjes en met papier. Inkopen/ brood: om 9 uur in de camping winkel Restaurant: Niet gebruikt Geluid: Een stille camping Minpunten: De ingang van de camping is het wegdek gewoon slecht. Uit stort van het Chemisch toilet niet echt fijn geregeld pal naast de afwas plaats. (geur) Eindoordeel: Een prachtige rustige groene camping met mooie grote plaatsen. Prachtig sanitair. Onze voorgangers schreven over de steile helling achter de slagboom. Maar dat is niet het steile maar het los liggende gravel waar door de wielen van de auto gaan spinnen. Niet normaal meer. Het gehele betonnen/asfald pad dient eigenlijk al vanaf de ingang vervangen te worden (gemene kui
3 anos ás

Esmee
Holandês
Fijne camping met veel privacy bij de stacaravan. Een waterkoker bij de uitrusting van de keuken zou nog fijn zijn! En parasols aan de overkant van het zwembad zou ook fijn zijn voor wat extra schaduw.
4 anos ás

Emile
Holandês
Een prima camping waar je een week goed kunt verblijven. Veel te doen voor jonge kinderen. We zaten in een nette stacaravan ( helaas wel zonder afdak en te kleine parasol). Ligging op korte afstand van Nederland en verassend veel te bekijken in de omgeving zoals de baai van de Somme, de krijtrotsen kust, Amiens, etc. Op de hete dagen heerlijk op het zandstrand gelegen op een half uur rijden van de camping
4 anos ás

Lucille
Holandês
Prima camping. We hadden een tent gehuurd. Het bed was wel aan de harde kant. Fijne beschutte plek.
4 anos ás

Mieke
Holandês
Prima verblijf, prettige Service en fijne locatie aantal keer nu geweest.
4 anos ás

- Advertisement -