Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Zeestrand Eems-dollard
Camping Zeestrand Eems-dollard
Camping Zeestrand Eems-dollard
Camping Zeestrand Eems-dollard
Camping Zeestrand Eems-dollard

Camping Zeestrand Eems-dollard em os Países Baixos

Termunterzijl ( Gem. delfzijl), os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
3 / 5 (10 votos)

Camping Zeestrand Eems-dollard

Schepperbuurt 4A
9948 PP Termunterzijl ( Gem. delfzijl)
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping Zeestrand Eems-dollard é um parque de campismo com 160 parcelas em Termunterzijl ( Gem. delfzijl), os Países Baixos, situado na região de Groningen. No local encontrará wi-fi, um restaurante e pão fresco de manhã.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar uma cabana ou um chalé.

Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior, um escorrega aquático, águas naturais para nadar e uma praia de areia. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil, ténis de mesa, um campo de voleibol, aluguer de bicicletas e aluguer de barcos.

Os cães são bem-vindos em Camping Zeestrand Eems-dollard. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade. Camping Zeestrand Eems-dollard está aberto de 28 março a 1 novembro.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Ligação de gás
Troca de botijas de gás
Wi-Fi
Cacifos
Sala de estar
Sala de secagem
Zona de cozinha
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Fogueira permitida na parcela
Lenha
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens
Sem carros
Carro permitido na parcela

Lazer

Parque infantil
Jogos de interior
Quinta pedagógica
Animação infantil
Natação em águas naturais
Praia de areia
Entrada na água acessível
Praia naturista
Piscina exterior
Piscina interior
Escorrega aquático
Termas
Sauna
Petanca
Ténis
Ténis de mesa
Voleibol
Golfe
Minigolfe
Vela/surf
Aluguer de barcos
Rampa para barcos
Aluguer de bicicletas
Equitação
Pesca
Telesqui
Esqui de fundo

Sanitários

Estação de serviço para autocaravanas
Fraldário
Cabines de lavagem
Casa de banho para alugar
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
An
anoniem Neerlandês

Onvriendelijke eigenaresse en niet behulpzaam. Vieze sanitair, word maar 1x per dag schoongemaakt en vaak geen toiletpapier. Verder een mooie camping en een schattig dorpje.

há 4 anos

Ma
Marion Neerlandês

Mooie camping met heel grote plekken naast een leuk zeestrandje. Kleine kinderen vermaken zich goed want voor hen staan er over de hele camping fantastische mooie en veilige speeltoestellen. De velden met dikke grasmatten zijn goed onderhouden. Vriendelijke eigenaren!

há 4 anos

Ma
Manon Neerlandês

Zeer onvriendelijke mensen. We hebben van te voren gebeld om te vragen van een opsomming van wat er allemaal aanwezig was in het huisje. Ze zeiden kortaf “alles is aanwezig” maar toen we aankwamen leek dat niet zo. Geen warm water, geen waterkoker, geen vaatwasser, niet veel pannen en degene die we kregen hadden geen passende deksels, geen schoon huisje. Toen we aankwamen bleek het huisje nog niet schoongemaakt te zijn maar hun zeiden van wel. De bank zat onder het zand, overal waren spinnenwebben (En spinnen) en er liepen beesten over onze bedden. Er lag een grote plas water achter de bank en de koelkast stinkt alsof er een dode rat achter ligt. We hebben zelf het hele huisje schoongemaakt en gestofzuigd omdat we hier twee weken moesten zitten. Een paar dagen hadden genoeg geweest! Absoluut geen goede ervaring gehad. Ook de douche (die je moet delen met buren) was voor de helft beschimmeld. Overal spinnen en beesten. Niet klantvriendel

há 4 anos

Am
Amber Neerlandês

Wij verbleven in een dijkhuisje net naast de camping. De camping ligt in een erg mooie omgeving. Het dorpje is mooi en het uitzicht vanaf de dijk ook. De camping zelf is minder mooi. Naast de dijkhuisje staat een washok die niet erg vaak schoon gemaakt word. Ik kampeer zelf vaak en ben dus wel wat gewend maar de douche is vies met schimmel in de kitnaad en de kraan heeft maar 1 stand en dat is heet. Ook was er geen zeep aanwezig om de handen te wassen na een toilet bezoek. De douche op de camping zelf is wel schoon en netjes. Het huisje zelf ziet er van buiten leuk uit. Van binnen was het ook niet goed schoon en verouderd. Het rook muf en bedden zagen er ook niet fris uit. Erg jammer want de omgeving is zo mooi. Een tip om te doen in de omgeving is het kanoën bij de lokale kano verhuur, uiteten bij de visrestaurantjes en zeehonden kijken op de dijk.

há 4 anos

BO
Burstner op reis Neerlandês

Ik had het geluk dat ik samen met 3 honden 4 kinderen en 2 volwassenen naar de camping Zeestrand mocht. We hadden zin om te gaan kamperen en ik was voordien gecheckt en gepoetst. Na een reis waren we aangekomen en alles behalve gastvrij ontvangen. Er werd wat gemompeld en gevraagd of we een moover hadden want er mocht beslist niet op het gras gereden worden, dus mijn baasjes moesten mij dan maar handmatig op de plek duwen, en die kinderen konden ook wel helpen. Gelukkig was er nog een sterke buurman die welwillend was.Tip voor de eigenaar: bied een alternatief aan om een caravan op de plek te zetten en wees gastvrij en vriendelijk naar je gasten: het is hun vakantie! ! Daar hebben ze naar uit gekeken, en gastvrijheid maakt al veel goed.Daarnaast hadden we toch moeten vermelden dat er drie honden waren , dit stond nergens op de website vermeld. Douchen moet je met euromunten, dit is toch wel wat uit de tijd mevrouw op het golfkarretje.

há 4 anos

1 / 2

Localização