Camping Siebieverden
6998 CD Laag-Keppel
os Países Baixos
Camping Siebieverden é um parque de campismo com 30 parcelas em Laag-Keppel, os Países Baixos, situado na região de Gelderland. No local encontrará wi-fi.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, petanca e pesca.
Os cães são bem-vindos em Camping Siebieverden. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoSuper camping. Leuke gezellige eigenaars. Grappig overal stond zeep zelfs bij afwas. Top wij komen zeker keertje terug. Voor kids veel speelmogelijkheden. Ruimte genoeg. Top was het
há 4 anos
Ongedwongen landelijke camping met veel ruimte en rust. Prima sanitair. Veel speelmogelijkheden. Vriendelijke en hartelijke ontvangst. Eigenaresse kwam verse eitjes brengen. Onze kleindochter van 1.5 vermaakte zich prima.
há 4 anos
Wij hebben genoten van de ontspannen sfeer, de rust en de ruimte van de camping en de omgeving. De kinderen hebben zich ontzettend vermaakt bij de speeltoestellen, met al het buitenspeelgoed dat aanwezig is en in de recreatieruimte met oa. een airhockey. Het is fijn dat het overzichtelijk is, zodat ze lekker over de camping konden rennen en wij ze vanaf onze plek in de gaten konden houden. De camping ligt vlakbij Doesburg en Doetinchem, waar je veel winkels kunt vinden. En tien minuten van de camping ligt een mooi openlucht zwembad.
há 4 anos
Voor het eerst een week op deze camping gestaan, en dit zal zeker niet de laatste keer zijn geweest. Onze kleinkinderen en wij als grootouders hebben zich hier uitstekend vermaakt. Deze camping ademt echt een ongedwongen sfeer uit, ondanks dat er veel kinderen op de camping waren. We zullen deze camping in 2018 met onze kleinkinderen zeker weer geen bezoeken, en ''last but not least'' Silvia en Freek bedankt voor jullie gastvrijheid.
há 4 anos
Een mooie kleine camping met veel speelgoed voor de kinderen! Schoon sanitairgebouw.. mooie ruime kantine. Vriendelijke eigenaren.
há 4 anos