Petzencamping Pirkdorfer See
9143 St. Michael ob Bleiburg
Áustria
Petzencamping Pirkdorfer See é um parque de campismo com 30 parcelas em St. Michael ob Bleiburg, Áustria, situado na região de Carinthia. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque, um restaurante e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé ou um apartamento.
Para nadar há águas naturais para nadar. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil, um campo de ténis, ténis de mesa, aluguer de bicicletas e vela e surf.
Os cães são bem-vindos em Petzencamping Pirkdorfer See. Petzencamping Pirkdorfer See é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade e ligação de água. Petzencamping Pirkdorfer See está aberto todo o ano.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoecht super leuk groot meer waar je kon zwemmen en varen met waterfietsenen een hee groot glijbaan in het water, en de caming zelf ook heel leuk leuk restaurant enzo
há 6 anos
Super gezellige camping waar we voor de 4de keer naar toegaan.de sfeer is top. Het sanitair ziet er keurig en schoon uit. De kinderen vermaken zich prima met het animatie team. De caravans zijn niet groot ,maar dankzij de veranda groot genoeg voor een gezin met kinderen.
há 6 anos
Afgelopen meivakantie hebben we weer een ruim een week kunnen genieten op deze camping, in een prachtige omgeving. De stacaravan is niet super luxe, maar prima om je vakantie in door te brengen. Sanitair is schoon! Ook is het een prima plek om je kinderen te laten spelen! Kortom zeker de moeite waard om eens naar toe te gaan.
há 6 anos
Erg fijne camping! Zijn er nu 3x geweest en het bevalt ons goed! Bij de camping is een meer waar je lekker kan zwemmen en kanoën. Daarnaast heb ik zelden zulke goede douches meegemaakt op een camping. Voor kinderen is er een fijn animatieteam waardoor de kids beziggehouden worden. De camping zelf ziet er ook heel netjes uit. Caravans zijn schoon en worden goed onderhouden! De omgeving is prachtig, we hebben veel kunnen wandelen! In de gastengids staat goede informatie en leuke uitstapjes.
há 6 anos
Leuke vakantie gehad. Sfeer op camping was uitstekend. Caravans zijn eenvoudig, maar alles is aanwezig. Sanitair is goed en schoon. Goede uitvalbasis voor o.a. tripjes naar Slovenië, bijv. bij het plaatsje Jazersko is een mooie vallei. Veel mogelijkheden om in de buurt betaalbaar uit eten te gaan.
há 6 anos