Camping Municipal Le Remondeau
17670 La Couarde Sur Mer
França
Camping Municipal Le Remondeau é um parque de campismo com 200 parcelas em La Couarde Sur Mer, França, situado na região de Poitou-Charentes. No local encontrará wi-fi.
Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.
Os cães são bem-vindos em Camping Municipal Le Remondeau. Camping Municipal Le Remondeau é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.
Fotografias
Características
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoCamping bien situé pour visiter l'île et profiter de la plage Sanitaires très bien entretenus et bien équipés
há 4 anos
Toen wij boekten, was er over deze camping niet veel info te vinden. En nu twijfel ik om een review te schrijven. Waarom? Omdat ik eigenlijk helemaal niet wil dat deze super fijne camping ontdekt wordt door de hele Nederlandse kampeergemeenschap ;-). Toen wij aankwamen moesten we even slikken: het eerste deel van de camping staat hutje mutje vol. Het achterste deel, waar wij stonden, was minder vol en de plekken wat ruimer. Dankzij Google earth hadden wij een fijne plek (115). Ruim genoeg voor een grote caravan met voortent en 3-pers tent. Voordelen camping: direct achter het duin, fantastisch mooi en schoon strand, relaxte sfeer en heel gemêleerd publiek, veel campers, weinig hollanders, schoon sanitair, receptie vriendelijk, wifi super snel (Netflix gewoon kunnen kijken), goedkoop! Nadelen: plekken zijn vooraan de camping kleiner, plekken zijn bijna volledig zand: campers en auto's reden zich regelmatig vast.
há 4 anos
Een fijne camping midden op Ile de Ré. Zodoende kun je op de fiets het eiland goe verkennen. Gelegen op loopafstand van een supermarkt en een mooie versmarkt (vis/kaas/brood/groenten/allemaal lekkere dingen), dagelijks geopend tot 13:30. De camping zelf heeft twee sanitairgebouwen die goed schoongehouden worden en modern zijn. Na 23:00 gaan de deuren van de douches en wasgelegenheden dicht en zijn alleen de toiletten nog te gebruiken, tot 06:00 de volgende ochtend. Overigens is er gedurende die tijd een nachtwaker aanwezig op de camping., Vanaf de camping loop je zo het strand op, heerlijk! Voor onze puberkinderen was er verder niet heel veel te doen op de camping (geen tafeltennistafel/'hangplek' ofzo). Gedeelde barbecues, barbecueën op de kampeerplek mag dus niet. Zeer aardige en behulpzame dames achter de receptie (Frans/Duits/Engelstalig)
há 4 anos
Slechts één rij duinen scheidde ons van de heerlijke oceaan! Dat was ong 30 meter! De kinderen hebben zich heerlijk vermaakt bij het water, er was een klein speeltuintje op de op zich drukke camping. Goede beheerders die ons kwam waarschuwen voor een dag met harde windvlagen. Schoon sanitair en leuke prijzen!
há 4 anos