Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping l'Esplanade
Camping l'Esplanade
Camping l'Esplanade
Camping l'Esplanade
Camping l'Esplanade

Camping l'Esplanade em França

Haute-Saône, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4 / 5 (12 votos)

Camping l'Esplanade

rue du Pont
70190 Haute-Saône
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping l'Esplanade é um parque de campismo com 30 parcelas em Haute-Saône, França, situado na região de Franche-Comté. No local encontrará wi-fi, um snack-bar e pão fresco de manhã.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil e petanca.

Os cães são bem-vindos em Camping l'Esplanade. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido
Mesas e bancos

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Teatro
Animação infantil
Petanca
Ténis
Minigolfe
Pesca
Telesqui

Sanitários

Fraldário
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
AD
A de Vries Neerlandês

Naast alle positieve reacties moet ik dit toch even kwijt. We zijn in augustus 2021 op deze camping geweest Ontvangst was prima en men was behulpzaam ,kampeerplek was onverzorgd. Sanitair uit begin jaren zeventig, erg klein en deur draait ook nog eens naar binnen, waardoor je erg weinig ruimte hebt. Je kunt je benatten en water innemen voor vervolg van je reis. Er is een biertje en patatje verkrijgbaar. Samengevat overnachten gaat prima maar daarna weer snel verder.

há 4 anos

JE
João e Marjolijn Passos Francês

Au retour de notre voyage de Portugal au Cap Norte nous avons passé seulement une nuit a l'Esplanade mais nous passerons ici certainement de nouveau le voyage prochain.

há 4 anos

Jo
Jos Neerlandês

We kwamen aan met de lunch, maar we werden super ontvangen door Cora. Toen we rondliepen over het terrein sloeg even een stukje teleurstelling toe. Op last van de overheid mocht er niet in de rivier gezwommen worden ivm ziekte in het water. Erg jammer, maar daar kan de camping natuurlijk niets aan doen. We hadden een mooie grote plek met prachtig uitzicht. Gelukkig koelde het weer wat af, en hadden we de rivier ook niet nodig. Door de gesloten rivier was het wel wat rustig op de camping, wat we op zich niet erg vonden. Onze kleine man van 7 heeft zich prima vermaakt met vriendjes en alle fietsen die beschikbaar zijn. En natuurlijk met de dagelijkse rit met de kar achter de trekker. Als Fred twijfelt over het weer, dan gaat hij toch als er twee kinderen klaar staan, ook hij geniet er zichtbaar van! We waren hier slechts een week, maar dit is wel een plek om terug te komen. Rustig, kindvriendelijk, mooie camping, geweldige eigenaren!

há 4 anos

Ch
Chris Neerlandês

Leuke camping met een gemoedelijke, Nederlandse, ontvangst. Plaatsen ruim genoeg en goed onderhouden. Sanitair is verouderd, maar wel schoon. Goede uitvalsbasis om bijvoorbeeld Besançon te bezoeken. Een camping waar je tot rust kunt komen.

há 4 anos

CB
C. Bukkens Neerlandês

Goed onderhouden, kleine camping met Nederlandse eigenaar. plaatsen door heggen van ongeveer 1 m hoog afgescheiden. Goed onderhouden sanitair. Dorpje stelt niet veel voor. Dit is een rustzoekerscamping, om alle stress van je af te laten glijden. Gratis wifi op de hele camping. Boodschappen doen: 8 km. Minder geschikt voor gezinnen. Rust, rust, rust. Zeeeeer klein strandje aan de rivier. Geen afvoer grijs water in de grond voor campers.

há 4 anos

1 / 3

Localização