€31.2
Por noite
Preço estimado Com base em 1 carro, 2 pessoas com tenda, caravana ou campervan.

Acampamento aberto a partir de 26 April até 13 September
Chegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dias
{{r.bookingDays}}

Este parque de campismo ainda não foi validado pela Spottocamp Você é o proprietário? Contacte-nos com o botão abaixo.

Eu sou o dono
Barracas de campo
Caravanas
Autocaravanas
Electricidade
Wi-Fi
Cães
Areia da praia
Pesca
- Advertisement -
4 / 5 (18 votos

Camping Les Granges  

lieu dit les Granges
24250, Grolejac
França

Centraal gelegen in de Dordogne vind je Camping Les Granges. In het zwembad hebben de kinderen plezier op de glijbanen. Het animatieteam organiseert activiteiten voor verschillende leeftijden. In de omgeving liggen leuke plaatsen als Sarlat en Pompon. In de regio vind je daarnaast vele kastelen die je terugvoeren naar lang geleden.

Características do local

Recreação
Aluguer de Bicicletas
Parque infantil
Animação para crianças
Nadar em água natural
Areia da praia
praia de nudismo
Piscina Exterior
Deslize de água
Piscina interior
Banho termal
Sauna
Quadra de ténis
Mesa de ténis de mesa
quadra de voleibol
Área do Minigolfe
Campo de golfe
Vela / surf
Rampa de barco
Montar um cavalo
Pesca
Esqui nórdico

Alojamento
Barracas de campo
Caravanas
Autocaravanas
Bangalôs móveis
Apartamentos

Instalação de Serviços
Electricidade
ligação de TV
Wi-Fi
Instalações da cozinha
Tenda de campismo
Pão no local
Merendero
Restaurante
Acesso de cadeira de rodas
Fogueira permitida
Churrasco permitido

Qualificações
Cães
Lugar sombrio
Aberto durante todo o ano
Nudistas
Grupos de jovens
Sem carro
Carros permitidos no parque de campismo

Sanitário
Mudança de fraldas para bebés
Cabines de lavagem
Sanita para cadeira de rodas
Máquinas de Lavar
Secadores de roupa


Clique aqui se a informação sobre este parque de campismo estiver incorrecta ou incompleta.

Fotos

Críticas

Fam Astro-Tate
Holandês
Mooie groene camping met fijn zwembad met glijbanen (alleen weinig parasols dus vrijwel geen schaduw en best druk als camping vol is), prima restaurant (pizza’s, burgers etc) en vermakelijk entertainment s’avonds. Helaas voor onze kinderen van 14 en 16 geen Nederlanders (door Covid?) en dus ook geen andere jeugd om s’avonds mee te hangen op veld of bij restaurant. Uur gratis wifi per dag bij receptie. Meeste stacaravans zijn lager gelegen op de camping dus wel een klimmetje naar receptie en zwembad. Boek je “eenvoud” dan is dat ook echt zo. Ons chalet voor 5 personen (32m2) was ok maar echt wel heel basic. Bedden zijn vrij hard en het huisje kraakt heel erg dus als je een lichte slaper bent, heb je daar mogelijk last van. Dingen als waterkoker, garde, tweede snijplank, knoflookpers zelf meenemen. Wij hadden schoonmaak afgekocht maar is toch best zelf te doen want denk dat je er uiteindelijk best vlot mee klaar bent.
4 anos ás

Bouwens
Holandês
Het sanitair is vreselijk smerig en heel erg verouderd. De douches ook. Alles zat onder de haren en de wc stonken en zaten onder de uitwerpselen. In jaren niet zo’n slecht sanitair gehad. We zijn Een dag eerder terug naar huis gereden hierdoor.
4 anos ás

- Advertisement -