Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Le Fayard  
Camping Le Fayard  
Camping Le Fayard  
Camping Le Fayard  
Camping Le Fayard  

Camping Le Fayard   em França

Veix, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (6 votos)

Camping Le Fayard  

Cors
19260 Veix
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping Le Fayard   é um parque de campismo com 30 parcelas em Veix, França, situado na região de Limousin. No local encontrará wi-fi, um restaurante e pão fresco de manhã.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.

Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior e águas naturais para nadar. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, ténis de mesa, petanca, aluguer de bicicletas e vela e surf.

Os cães são bem-vindos em Camping Le Fayard  . Camping Le Fayard   é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade. Camping Le Fayard   está aberto de 13 maio a 1 outubro.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Cacifos
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens

Lazer

Parque infantil
Animação infantil
Natação em águas naturais
Piscina exterior
Piscina interior
Termas
Sauna
Petanca
Ténis
Ténis de mesa
Golfe
Minigolfe
Vela/surf
Aluguer de bicicletas
Pesca
Telesqui

Sanitários

Estação de serviço para autocaravanas
Fraldário
Cabines de lavagem
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Rh
RHW Neerlandês

We hebben weer genoten bij Cor en Ella. Fijne camping met zwembad, wat wel nodig was met temperatuur boven de 30 graden.

há 4 anos

Fa
Fabrie Neerlandês

Wat een gastvrij ontvangst. Cor en Ella zijn vriendelijke mensen die het hun gasten naar hun zin proberen te maken. Het terrein is groot en prachtig om te wandelen. De staanplaatsen zijn mooi ingedeeld met nog een stukje privacy. Zowel het sanitair als zwembad is goed schoon en verzorgt. De sauna avond hebben wij helaas niet meegemaakt maar dat komt vast een volgende x. Het gezamenlijk eten 2x per week en het dagelijks borreluurtje creëert een gezellig groepsgevoel. Het enig wat negatief te vinden is, is de afstand naar het dichtbij zijnde dorp. Omdat de camping nogal hoog ligt een hele klim met zowel de auto maar vooral met de fiets.

há 4 anos

Ed
Ed Neerlandês

Eigenaars doen alles voor je om verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.jammer dat er alleen Nederlanders waren.

há 4 anos

Ad
advandevrede Neerlandês

In de zomer van 2014 hebben we twee weken met onze tent gekampeerd op deze camping. We hebben het er ontzettend goed naar onze zin gehad. De eigenaren Cor en Ella zijn hele vriendelijke mensen en hebben van de camping een werkelijk paradijsje gemaakt. Met veel gevoel voor smaak is het terrein ingericht: mooie grote kampeerplaatsen, prima onderhouden zwembad, een fijne sauna, allerlei fruitbomen en -struiken verspreid over het terrein. Ook is er een smaakvol ingerichte verblijfsruimte c.q. eetlokaal. Ella toverde twee keer per week heerlijke Franse maaltijden die met alle kampeerders gezamenlijke gegeten worden. Een prima aanpak waarbij we ook nader konden kennismaken met de andere kampeerders. We hebben zo gezellige avonden met elkaar gehad. We kunnen deze camping zeker aanbevelen!

há 4 anos

FV
Fam. van Bergen Neerlandês

Wat een ontzettend leuke camping! Met bijzonder vriendelijke gastvrouw en -heer (Cor en Ella). De sfeer is er heel ontspannen en goed. Grote plekken met veel privacy, en prettig publiek! Voor kinderen een paradijs, met het omringende bos en het zwembad. En voor de ouders (dus) ook. Cor organiseert leuke dingen voor de kinderen, en Ella kookt op verzoek voor gasten. Je voelt je echt welkom. Wij hadden van te voren hoge vewachtingen van deze camping, en die kwamen allemaal uit!

há 4 anos

1 / 2

Localização