Camping Jolly delle Querce
30175 Marghera
Itália
Camping Jolly delle Querce é um parque de campismo com 105 parcelas em Marghera, Itália, situado na região de Veneto. No local encontrará uma loja do parque e um restaurante.
Aqui pode acampar com uma tenda. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior e águas naturais para nadar. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.
Camping Jolly delle Querce dispõe de instalações sanitárias para pessoas com mobilidade reduzida. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade. Camping Jolly delle Querce está aberto de 1 fevereiro a 30 novembro.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoLeuk zwembad, Maar dat was dan ook het enige leuke aan de camping. Heel het huisje was vies en zat onder de schimmel.
há 4 anos
De camping was niet heel erg groot maar alles was voldoende aanwezig, vriendelijke personeel. Het zwembad was ok. De huisjes waar piepklein en jammer dat er geen ijskastje was voor eventueel wat drinken koel te bewaren. Het water van de douche in het stacaravannetje was ijskoud. Ook was het jammer dat er geen aparte stoelen/bankjes/tafel was per caravannetje waardoor deze gedeeld dienden te worden met je buur! Het vervoer met de shuttlebus naar Venetië was goed geregeld alhoewel je dit wel voordien als moest reserveren, zoniet had je geen plaats meer. Wij hebben éénmaal het openbaar vervoer moeten terugnemen en dan moest je nog ongeveer een kwartiertje wandelen bij aankomst.
há 4 anos
De huisjes staan nog geen 1m van je eigen huisje van daan. Dé bril zit vol schimmel en het stinkt. De lampen doen het niet. En het zwembad is smerig .en er zijn bijna geen parkeerplekken. Slechte internet verbinding. En als je Voor 5 man bespreekt krijg je maar 4 bedden .en het ligt in een achterstandwijk.
há 4 anos
De camping oogt gezellig, bij binnenkomst ziet het er goed uit. Met een vriendin hier twee nachten verbleven en dat was ook genoeg. Veel jongeren in groepen, maar als je daar van houdt dan is het een leuke camping. Het zwembad is echt groot, hier passen veel mensen in! Handig, want het is een aardig grote camping. Onze accommodatie was netjes met een mooi badkamertje/goede airco (pas op dat je hem wel uitzet 's nachts want anders bevries je). De bungalow miste alleen wel een kleine kookgelegenheid + kookgerei. Dat was gemakkelijk geweest. Ook was er geen koelkastje om bijvoorbeeld vleeswaren en drinken in te bewaren (oplossing: emmers met koud water verversen). In de omgeving veel te doen, even zoeken naar de bushalte (15-20 minuten lopen) maar dan ben je ook zo in Venetie stad of in Marghera (wat echt onderschat wordt! Is namelijk tof stadje waar je ook leuk kan winkelen). Naar horen zeggen waren de sanitairgebouwen erg smerig, maar daar hadden wij dus geen last van. Eten op de camping: lekker, snel en goedkoop!
há 4 anos
De ligging van de camping is ideaal tov Venetie. Zowel de pendelbus van de camping voor de deur als de lokale bus op 15 minuutjes lopen brengen je in 10 minuutjes naar het plaza roma. Het zwembad is netjes, groot genoeg en volop ligbedden. Leuk snackbarretje erbij voor broodjes en pizza is de middag. Rond 1600 uur lekker muziekje erbij. Het sanitair van de camping is slecht. Er ontbreken deuren in douche en toilet. Open toiletemmertjes bij de dames ( bah) en werd slecht bijgehouden. De camping is vooral een jongerencamping. Elke dag komen er groepen jongeren aan die in de stacaravans verblijven of op de staanplaatsen. Busladingen vol met jeugd vraagt extra schoonmaak bij het sanitair. De camping deed naar niets extras voor. Jammer! Wij waren hier met eigen caravan. Er zijn 15 staanplaatsen. OP het moment dat wij er waren was er elke dag een groep van organisatieTop Deck van gemiddeld 30/40 jongeren die in tentjes rondom ons heen stonden. Niet leuk! de jongeren hingen avonds na 23.00 uur en de hele nacht rond hun tenten en hun basiskamp. Veel geluidoverlast, overgevende jongeren enz. Uiteraard eerste nacht gemeld bij de bewaking maar dat werkte elke keer maar even. Volgende ochtend gemeld bij de receptie. We kregen gratis ontbijt aangeboden voor ons hele verblijf en de betreffende organisatieleiding werd er op aangesproken, Het werd wel wat beter maar als wij van te voren geweten hadden dat de staanplaatsen tussen de staanplaatsen voor de jongeren was hadden wij een andere camping gekozen.
há 4 anos