Camping Ile de Boulancourt
77760 Boulancourt
França
Camping Ile de Boulancourt é um parque de campismo com 110 parcelas em Boulancourt, França, situado na região de Île-de-France. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.
Aqui pode acampar com uma tenda. Além de acampar, também pode alugar uma cabana ou um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior e um escorrega aquático. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, um campo de ténis, ténis de mesa, um campo de voleibol, aluguer de bicicletas e equitação.
Os cães são bem-vindos em Camping Ile de Boulancourt. Camping Ile de Boulancourt é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade. Camping Ile de Boulancourt está aberto de 1 janeiro a 18 dezembro.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoEnthousiaste vriendelijke eigenaar. Zeer ruime, groene camping. s'Avonds hoorden we een uil. Het is er donker, dus prachtige sterrenluchten gezien. Het sanitair is schoon, warme douches inbegrepen.
há 4 anos
Prettig ontvangst op een ruime rustige camping. Wij waren er begin augustus. We hadden wel verwacht dat het drukker zou zijn. Behulpzame eigenaar om uitstapjes te plannen. Verschillende bezoekers komen er om te klimmen. Leuk om te klimmen, maar ook leuk om er te wandelen.
há 6 anos
Een prima camping om te vertoeven. Grote staanplaatsen, rustig. Veel bomen, zodat er voldoende schaduw is. Aan een beek, midden in de natuur. 's Nachts hoor je de uil in de verte, en overdag diverse vogels en eenden. In het dorp is een kleine alimentation, chez Francoise. Daar kun je je brood bestellen, en kleine inkopen doen, of een kopje koffie drinken in haar café, waar altijd wel een paar franse dorpsgenoten aanwezig zijn. De sanitaire voorzieningen zijn schoon, en in voldoende mate aanwezig. Er is een verblijfsruimte, met een koelkast, vriezer, kookplaat en magnetron. Er zijn diverse speeltoestellen aanwezig. De eigenaar is zeer vriendelijk en behulpzaam. In de omgeving zijn er veel mogelijkheden tot klimmen. Op de camping kun je daarvoor benodigdheden huren. Diverse grotere plaatsen zijn binnen twee uur te bereiken, zoals: Fontainebleau (half uur), Orleans en Chartres. Aanrader: kasteel La Motte-Tilly.
há 6 anos
Deze camping is een fijne uitvalsbasis voor het kimmen/boulderen rondom Fontainebleau. Het gebied van bijvoorbeeld 'LesTrois Pignons' is vanaf de camping goed bereikbaar. Op de route richting de klim/bouldergebieden kom je langs Malesherbes waar je de boodschappen voor de dag kan doen (Intermarche en E.Leclerc). (noot: in het iets verder gelegen Pithiviers is een Decathlon easy en een Intersport aanwezig.) De camping zelf heeft een rustige, natuurlijke sfeer en is fraai gesitueerd aan een riviertje. Voor de (kleine) tentkampeerder biedt de camping aanvullende faciliteiten zoals het vrij gebruik van koelkasten en een 'woonkamer' / kookgelegenheid voor als het slecht weer is. De camping bied je daarnaast veel ruimte en privacy. In vergelijking met andere campings in de omgeving van Fontainebleau/ Milly-la-Foret kenmerkt deze camping zich als een natuurlijke, rustige camping met uitstekende 'basic' faciliteiten die aansluiten bij de kampeerder die ook slechts deze zaken wenst.
há 6 anos
Op onze terugreis vanuit Spanje wilde we overnachten op deze camping, volgens hun website waren ze het hele jaar geopend. Daar aangekomen kwamen we op een bouwwerf, alles nat en slijk, overal lag een soort van cement doordat er beton of id gestort werd, hier moesten we tussen gaan staan, op de bouwwerf en tussen de werkmannen. Na enige discussie konden we dan toch op een pleintje gaan staan en werd er voor stroom gezorgd. De acsi kaart werd niet geaccepteerd, het was geen laagseizoen, dus volle prijs moeten betalen. Ik begrijp dat er werken, renovatie of wat dan ook gedaan moet worden, maar maak dan een keuze, sluit of als je open bent moet je ook de faciliteiten aanbieden waarvoor je ook het volledige bedrag aanrekent.
há 6 anos