Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Het Scharrelnest
Camping Het Scharrelnest
Camping Het Scharrelnest
Camping Het Scharrelnest

Camping Het Scharrelnest em os Países Baixos

Wijchen, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (45 votos)

Camping Het Scharrelnest

Oosterweg 263
6603 AA Wijchen
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping Het Scharrelnest é um parque de campismo com 30 parcelas em Wijchen, os Países Baixos, situado na região de Gelderland. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e pão fresco de manhã.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Camping Het Scharrelnest é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Sem carros

Lazer

Parque infantil
Petanca
Ténis
Minigolfe
Pesca
Telesqui

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Ki
Kimberly Neerlandês

Fantastisch logement! We hebben deze camping gekozen voor enkele overnachtingen vanwege een huwelijk. Heerlijk in de buurt. Zo hadden we geen zorgen over het verkeer en hoefden we niet midden in de nacht naar huis te rijden. Een ideale oplossing voor ons.

há 3 anos

Ok
Okan Neerlandês

Een prettige kampeerplek met uiterst vriendelijke beheerders. De sanitaire voorzieningen zijn hedendaags en netjes. We waren er met een groep vrienden, maar de camping is absoluut ideaal voor jonge kinderen. De locatie is perfect voor fiets- en wandelactiviteiten. We bezochten tijdens Pinksteren, toen was het wel behoorlijk druk, met caravans dichtbij elkaar geplaatst.

há 3 anos

Be
Bertha Neerlandês

Onze vrienden en wijzelf hebben opnieuw genoten van een prachtige Hemelvaartsdag en Pinksteren bij het Scharrelnest, en dat was niet alleen te danken aan het zonnige weer. Het is een prettige en duidelijke camping zonder gedoe. Uiterst kindvriendelijk. Wij en onze vrienden bezoeken deze plek al jaren met onze kinderen. De leeftijden variëren van 1 tot 12 jaar, en ze vinden het allemaal geweldig. Het sanitair is schoon, er wordt meerdere keren per dag schoongemaakt. En afgelopen jaar zijn er nieuwe wifi-palen geïnstalleerd. Vorig jaar klaagden mijn kinderen nog wel eens over traag internet, maar dit jaar heb ik daar niets over gehoord!

há 3 anos

Re
Remco Neerlandês

Wat een zalige locatie om even tot rust te komen, ondanks dat het in de weekenden behoorlijk druk is, was het fijn om te ontspannen. Het sanitair was mooi en netjes.

há 3 anos

Gi
Giancarlo Neerlandês

We hebben voor deze kampeerplaats gekozen omdat we deelnamen aan de Strong Viking obstakelrace, vanaf deze locatie kon je eenvoudig per fiets naar het evenemententerrein. Daarnaast is het een geweldige kampeerplek, uitstekende locatie en de kinderen waren dol op de dieren en hebben zich uitstekend vermaakt, de toiletten en douches waren zeer schoon, en heel essentieel, er was voldoende toiletpapier in het toilet.we plannen absoluut nog een bezoek, uiteraard in combinatie met een race.

há 3 anos

1 / 9

Localização