Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Gauglerhof
Camping Gauglerhof
Camping Gauglerhof
Camping Gauglerhof
Camping Gauglerhof

Camping Gauglerhof em Áustria

Millstatt, Áustria

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
5 / 5 (15 votos)

Camping Gauglerhof

Matzelsdorf 2
9872 Millstatt
Áustria
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

In Oostenrijk vind je de kleine boerencamping Gauglerhof. Dieren, een speeltuin, een chillkamer en een mooi uitzicht over de bergen is wat je hier vindt. Deze camping is een goede keus voor mensen die van de natuur houden. Een aanrader is de Kärnten Card aan te schaffen, zodat je de indrukwekkende omgeving goed kunt verkennen.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Sala de estar
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens

Lazer

Parque infantil
Quinta pedagógica
Animação infantil
Natação em águas naturais
Piscina exterior
Piscina interior
Termas
Sauna
Petanca
Ténis
Ténis de mesa
Golfe
Minigolfe
Vela/surf
Aluguer de bicicletas
Pesca
Telesqui

Sanitários

Estação de serviço para autocaravanas
Fraldário
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Ma
Marianne Neerlandês

Wat een leuke gemoedelijke camping! De camping wordt gerund door een Nederlands echtpaar. Zij doen er alles aan om het hun gasten naar de zin te maken. Het sanitair is brandschoon en wordt zelfs 's avonds nog schoongemaakt. TIP: als je met de caravan komt volg dan wel de routebeschrijving die op de website staat van de camping!! De weg die de navigatie aangeeft, is niet te rijden met een caravan. De camping is een goede uitvalsbasis om allerlei leuke dingen in de omgeving te ondernemen. Tip: schaf de Kärnten Card aan (dat kan op de camping) want met deze kaart kun je gratis gebruik maken van veel faciliteiten zoals de gondelliften en zwembaden. De kosten heb je er snel uit.

há 2 anos

Wi
Wittenberg Neerlandês

Supermooi gelegen camping. Sanitair is brandschoon. Gemoedelijke sfeer, niet te massaal. Heel vriendelijke eigenaren.

há 2 anos

Aa
Aafje Neerlandês

Een prachtig gelegen kampeerterrein. De sanitaire voorzieningen zijn glanzend schoon. De ambiance is gezellig en niet te overvol. De beheerders zijn buitengewoon aardig.

há 3 anos

Ja
Jaco Neerlandês

Wat een gezellige en aangename kampeerplek! Een Nederlands koppel beheert de camping en ze doen hun uiterste best om hun bezoekers een fijne tijd te bezorgen. Het sanitair is onberispelijk schoon en wordt zelfs 's avonds schoongemaakt. ADVIES: als je met een caravan arriveert, volg dan de routebeschrijving op de website van de camping!! De weg die de GPS aangeeft, is niet geschikt voor caravans.De camping is een uitstekend startpunt om verschillende leuke activiteiten in de buurt te ondernemen. Aanrader: koop de Kärnten Card (dat kan op de camping) want met deze pas kun je gratis gebruik maken van veel faciliteiten zoals de kabelbanen en zwembaden. De kosten heb je er snel uit.

há 3 anos

G&
Gerard & Cora Rila Neerlandês

Wij hebben twee weken gelogeerd in het appartement van camping Gauglerhof. Een zeer rustige kleine camping, uitermate geschikt voor iedereen. Het appartement is enorm ruim met twee slaapkamers en is geheel compleet met alles wat er nodig is. Het is super netjes en de handdoeken en beddengoed wordt gewassen door de (Nederlandse) eigenaars. voor een wasje kan je op de camping een was draaien voor €3,50. Het appartement ligt centraal voor vele uitstapjes welke voordelig kunnen worden gedaan d.m.v. een Kärtnen card. Uit eten kan in de wijde omgeving. Kortom een prachtig appartement met een fantastisch uitzicht en omgeving.

há 3 anos

1 / 3

Localização