€24
Por noite
Preço estimado Com base em 1 carro, 2 pessoas com tenda, caravana ou campervan.

Acampamento aberto a partir de 01 January até 31 December
Chegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dias
{{r.bookingDays}}

Este parque de campismo ainda não foi validado pela Spottocamp Você é o proprietário? Contacte-nos com o botão abaixo.

Eu sou o dono
Barracas de campo
Caravanas
Autocaravanas
Electricidade
Wi-Fi
Churrasco permitido
Cães
Vela / surf
- Advertisement -
4.5 / 5 (11 votos

Camping De Veenhoop Watersport en Recreatie

Eyzengapaed 5
9215 VV, de Veenhoop
Países Baixos

Camping De Veenhoop Watersport en Recreatie é um parque de campismo de 70 em de Veenhoop, Países Baixos. Camping De Veenhoop Watersport en Recreatie O wi-fi y a restaurante. Os cães são permitidos.

Em Camping De Veenhoop Watersport en Recreatie é possível acampar com a tenda, a caravana o a autocaravana. Além de acampar é possível alugar também a bangalô móvel. Você pode encontrar várias atividades recreativas no acampamento. Há a parque infantil, jogo de petanque, vela / surf y aluguer de bicicletas.

oferece instalações sanitárias para os deficientes. Para a lavandaria há máquinas de lavar y secadores de roupa disponível.

Características do local

Recreação
Aluguer de Bicicletas
Parque infantil
Animação para crianças
Nadar em água natural
Banho termal
Sauna
Quadra de ténis
Mesa de ténis de mesa
Área do Minigolfe
Vela / surf
Pesca

Alojamento
Barracas de campo
Caravanas
Autocaravanas
Bangalôs móveis
Apartamentos

Instalação de Serviços
Electricidade
ligação de TV
Wi-Fi
Tenda de campismo
Pão no local
Merendero
Restaurante
Acesso de cadeira de rodas
Churrasco permitido

Qualificações
Cães
Lugar sombrio
Aberto durante todo o ano
Nudistas
Grupos de jovens

Sanitário
Mudança de fraldas para bebés
Cabines de lavagem
Sanita para cadeira de rodas
Máquinas de Lavar
Secadores de roupa


Clique aqui se a informação sobre este parque de campismo estiver incorrecta ou incompleta.

Fotos

Críticas

Harold
Holandês
Wat een geweldige locatie! Deze compacte, gezellige camping is sinds drie jaar in bezit van nieuwe eigenaren, de gastvrije familie Zandstra (die tevens de aangrenzende zeilschool beheren, eveneens een prachtige locatie). Ze zijn druk bezig met de ontwikkeling van nieuwe accommodaties (kampeerplaatsen met en zonder privé sanitair, charmante chalets en 3 schitterende safaritenten met sanitair), het planten van extra groen en het verzorgen van de omliggende faciliteiten.Vanaf de camping heb je toegang tot twee natuurgebieden waar je otters, reeën en een breed scala aan vogels kunt observeren vanaf de paden en vanuit de vogelobservatiehut. Honden zijn welkom op de camping en mogen vrij rondlopen in het natuurgebied naast de camping.Wil je het water op? Dat kan naast de camping met de (zeil)boten van de zeilschool. We verbleven in een safaritent en onze kinderen hadden zeillessen, een perfecte combinatie. Bedankt voor de heerlijke dagen.
2 anos ás

Mariëlle
Holandês
Deze camping heeft nieuwe eigenaar die niet stil gezeten heeft. Prachtig sanitairgebouw, meerdere keren per dag schoongemaakt en voorzien van alle gemakken. Mooie ruime plaats voor onze camper op goed onderhouden terrein. Vriendelijke eigenaars! En dan de omgeving … Heel verrassend! Mooie natuur afgewisseld met gezellige dorpjes/stadjes. Op loopafstand gezellig terras met heerlijk eten.
4 anos ás

Peter
Holandês
Bij aankomst was niemand op de receptie aanwezig. Vrije toegang, geen afgebakende plaatsen, dus onderling overleg nodig tussen de net aangekomen kampeerders over wie waar zou staan. Wij konden dank zij hulp van buren een plekje bemachtigen. Bleek al snel dat werkelijk alle kampeerders rust erg belangrijk vonden. Dag en nacht bleef het vrij stil, ook al was het druk, en stonden wij met onze daktent middenin een hoop tenten, caravans en campers. Wij, enige Belgen tussen voor de rest alleen Nederlanders! De mensen die de receptie bemanden waren ook supervriendelijk en chill, en die ontspannen sfeer trok zich door van de eerste tot de laatste dag. Open toegang en geen reglement (hopelijk keert dit zich nooit tegen hen). Nog pluspunten: lekkere verse broodjes en koeken 's morgens, verzorgd sanitair, resto vlakbij en mooie ligging tegen jachthaventje. Grote werken gepland: bouw van vakantiehuisjes op een gedeelte van de camping. Benieuwd!
4 anos ás

Carolien
Holandês
We zaten 14 dagen in een chalet en wat hebben we genoten! Alles was aanwezig, wat een heerlijkheid. 'S Ochtends even krantje en superverse broodjes gehaald. 'S middags konden de kinderen een snackje halen bij de foodtruck op de haven. En 's avonds was het heerlijk stil op de camping waar het chalet op staat. Bedankt voor alles, ik kan maandag weer uitgerust aan de slag. Het enige minpuntje waren 's avonds de vliegen, die heb je in Italië bijna niet maar dat heb ik opgelost door bij de supermarkt een flesje spray te halen.
4 anos ás

Danielle
Holandês
We zaten in huisje Jildeau, wat een mooi huisje was. Alleen er is geen groen omheen zoals op de foto staat maar je staat voor een woonhuis en kijkt recht in de tuin. Geen loungeset zoals op de site staat. Geen rust ervaren of mensen waren in hun tuin aan het werk, maaien, nieuwe schutting plaatsen., etc. Maar ook op 't sportveld naast de camping werd met veel lawaai vanaf 8:00 gewerkt soms tot 's avonds. De gemeente deed er een schepje bovenop om een keer om 6:50 een stuk grond nabij de camping te gaan maaien en zo ging het maar door. Ik heb geen moment de rust ervaren die beschreven staat en moest de hele dag de gordijnen dicht houden om een beetje privacy te hebben vanwege aan de kant van de tuin. Voor ons stond 't vol met caravans dus ik voelde me erg opgesloten. De omgeving is wel echt prachtig, dicht bij het water, je kan er erg mooi varen en wandelen. De camping eigenaren zijn wel vriendelijk en begripvol.
4 anos ás

- Advertisement -