Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Steenuil
Camping De Steenuil
Camping De Steenuil
Camping De Steenuil
Camping De Steenuil

Camping De Steenuil em os Países Baixos

Oirschot, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
5 / 5 (14 votos)

Camping De Steenuil

Schansstraat 3
5688 NC Oirschot
os Países Baixos
Adicionar aos favoritos

Camping De Steenuil é um parque de campismo com 30 parcelas em Oirschot, os Países Baixos, situado na região de North Brabant. No local encontrará wi-fi e um restaurante.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Snack-bar
Restaurante
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Parcelas com sombra
Sem carros

Lazer

Parque infantil

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
Ev
Evelien Neerlandês

Een super leuke speelboerderij! De kinderen kunnen hier fijn binnen en buiten spelen. Er zijn genoeg hoekjes waar ze even tot rust kunnen komen, wat het dus zoveel fijner maakt dan een druk speelparadijs. De kinderen kunnen mee met de boer de dieren eten geven en er worden regelmatig activiteiten georganiseerd. Echt een heerlijke speeltuin als je houdt van de boerderij en de rust!

há 2 anos

Wi
Wichman Neerlandês

Een fantastische speelplek op de boerderij! De kids hebben hier de mogelijkheid om zowel binnen als buiten te ravotten. Er zijn voldoende plekjes waar ze even kunnen ontspannen, wat het veel aangenamer maakt dan een hectisch speelwalhalla. De kinderen kunnen de boer assisteren bij het voederen van de dieren en er worden vaak evenementen gepland. Als je dol bent op de boerderij en de rust, dan is dit werkelijk een geweldige speelomgeving!

há 3 anos

FV
Frederick Van Zon Neerlandês

Wat een leuke belevenis. Elke dag twee keer de boer mee helpen, ruime kampeerplekken, vriendelijke mensen. Onze twee zonen hebben het er nog steeds over.

há 4 anos

AR
Anouk Remie Neerlandês

Kinderen vermaken zich de hele dag! zowel in de schuur als buiten in de zandbank, op de trampoline of bij het helpen van de boer. Onze kids variërend tussen 2 en 10 jaar, hebben zich allemaal ontzettend vermaakt! En wij als ouders dus ook. Genoeg activiteiten als huifkartocht en marshmallows roosteren. Ook de binnen- en buitenspeeltuin waren in trek. Via whats app contact met de receptie. dit werkt snel en efficiënt. Zo was het probleem van de verlichting in het toiletgebouw in een mum van tijd opgelost. Grote supermarkten vlakbij in de buurt.

há 4 anos

FV
Frederick Van Zon Neerlandês

Wat een leuke belevenis. Elke dag twee keer de boer mee helpen, ruime kampeerplekken, vriendelijke mensen.Onze twee zonen hebben het er nog steeds over.

há 4 anos

1 / 3

Localização