Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Carlton
Camping De Carlton
Camping De Carlton
Camping De Carlton
Camping De Carlton

Camping De Carlton em os Países Baixos

Noordwijk Zh, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4 / 5 (11 votos)

Camping De Carlton

Kraaierslaan 13
2204 AN Noordwijk Zh
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping De Carlton é um parque de campismo com 100 parcelas em Noordwijk Zh, os Países Baixos, situado na região de South Holland. No local encontrará wi-fi.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.

Para nadar há uma piscina exterior.

Os cães são bem-vindos em Camping De Carlton. Camping De Carlton é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Sem carros

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior
Petanca
Ténis
Minigolfe
Pesca
Telesqui

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
VL
van Leeuwen Neerlandês

Mooi nette camping. Alles goed onderhouden en mooi aangelegde borders. Ruime plekken en mooie grasveldjes. Sanitair is prima, wordt goed schoon gemaakt. Zwembad is heerlijk na een stranddag. Het is er ook lekker rustig. Met de fiets zit je zo binnen een paar minuten in de duinen of op het strand. Noordwijk is een kwartiertje fietsen. Bij het naastgelegen park is een restaurant en een snackkar (goede kwaliteit), dus fijn voor de aankomstdag. Het bakkertje die met zijn bus komt in de ochtend is ook heel fijn. Vriendelijke eigenaresse. Kortom, wij zouden hier zo weer teruggaan. Oh ja, je kan er gewoon pinnen hoor, in tegenstelling tot de laatste berichten.

há 4 anos

FK
Fam. Keersmaekers Neerlandês

Camping op laatste moment geboekt, zeer net en vriendelijk geholpen. Op camping werd er alles aan gedaan om volgens Corona regels te werken. Broodjes iedere dag vers door bakker verzorgt. Restaurants etc. makkelijk bereikbaar op aangrenzende Campings/parken. Jammer dat het zwembad dicht was ivm corona. Let op: er moet contant afgerekend worden. PIN niet mogelijk

há 5 anos

JV
Jan van Neerbos Neerlandês

Camping de Carlton is een mooie rustige camping op steenworpafstand tot het strand. De camping verhuurt huisjes en heeft campingplaatsen voor tenten, caravans en campers. Wij hebben met onze caravan een maand op de camping gestaan. De plekken voor de caravans zijn erg mooi met goed verzorgd gras. het toiletgebouw (goed verzorgd) staat centraal en is van alle kanten goed bereikbaar. We hebben ook gebruik gemaakt van de wasmachine en droger die erg goed werkten. De ligging van de camping is erg centraal. Alle bezienswaardigheden in de bollenstreek zijn (m.n. per fiets) erg goed bereikbaar. Het is heerlijk wakker worden op de camping met het ruisen van de zee in de verte. Kortom, een echte aanrader voor de kampeerder!

há 6 anos

Le
lenders Neerlandês

na lang rondgereden te hebben zoekende naar een plaatsje met onze camper..druk druk wegens bouwvaktijd......hier 3 dgn kunnen staan. in een woord geweldig. goed gevoel camping ....prachtig schoon sanitair....zo bij de boulevard van noordwijk. zeker voor herhaling vatbaar. groetjes uit limburg.

há 6 anos

FB
Fam. Boymans Neerlandês

Overnacht in trekkershut. Goedkoop maar zelfs voor die prijs kan dit echt niet meer. Oud en vies. Alles plakkerig. In de nacht liep het water in stralen langs de wanden in de bedden door de regen. Camping oogt troosteloos. Geen beschutting. Eigenares niet toeschietelijk. Camping ligt wel gunstig tov duinen en strand.

há 6 anos

1 / 3

Localização