Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Corfwater
Camping Corfwater
Camping Corfwater
Camping Corfwater
Camping Corfwater

Camping Corfwater em os Países Baixos

Petten, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
3 / 5 (12 votos)

Camping Corfwater

Strandweg 3
1755 LA Petten
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping Corfwater é um parque de campismo com 200 parcelas em Petten, os Países Baixos, situado na região de North Holland. No local encontrará wi-fi e pão fresco de manhã.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar uma cabana ou um chalé.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como pesca.

Camping Corfwater é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Sala de estar
Sala de secagem
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Sem carros

Lazer

Parque infantil
Petanca
Ténis
Minigolfe
Pesca
Telesqui

Sanitários

Fraldário
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
IH
Inge Henselmans Neerlandês

Ik schrijf eigenlijk nooit reviews, maar voelde me hier toch geroepen de slechte beoordelingen wat te nuanceren. Want deze camping verdient op zijn minst een voldoende. De camping ligt fantastisch, om te beginnen. De plekken zijn niet reuze, maar voor een camping aan zee best ok. Fijn dat er geen auto’s bij de plekken staan. Het toiletgebouw is groot en schoon. En: het was er heerlijk rustig. Lekker broodjes en goede koffie. En mooie strandtent op 100 meter.

há 4 anos

RE
Richard en Margreet Neerlandês

Booking .com gaf enorme grote problemen! Eerst werd alles naar een andere datum verzet! Toen werd de prijs hoger terwijl we al betaald hadden! Toen opeens weer een andere tent i.p.v. een vierpersoon een 2 persoon terwijl we duidelijk hadden aangegeven 2 volwassenen en een kind van 17 jaar! 24 mailtjes verder en 4 keer een half uur bellen naar de camping zijn we er maar heen gereden! Niet leuk als je onderweg weer ,,foute,, mails krijgt ven de camping! Daar aangekomen bijbetaald voor het linnen en de belasting. Tent had vieze ventilatie roosters en ramen, en vies gasstel waar het eten nog op lag! Dus door ons schoongemaakt, ook de tent! En geen water met afvoer in de toch wel redelijk grote tent met keuken! Wij vroegen om een uur langer de volgende dag! (Overal ken dit normaal in zulke omstandigheden!) Hier dus niet! En geen excuses voor alle ellende en alle belkosten! We zijn rustig gaan pakken, maar de WC in het gebouw was al dicht!

há 4 anos

Ke
Kees Neerlandês

Mooie camping aan zee. Voor gezinnen èn voor pensionados. Heel veel Duitse gasten, zelfs in Corona-tijd. Mooi sanitair dat helaas vaak voor een deel afgesloten is waardoor de capaciteit te laag wordt. Veel kleine veldjes, ziet er gezellig uit . De camping zelf kan wel een upgrade naar 2021 gebruiken. 6 Ampère is weinig, één watertappunt voor 2 veldjes ook. Een eigen afvoer en waterkraan zou een enorme verbetering zijn. Bij de afwas moeten betalen voor heet water, 20 cent voor 10L, is ook een beetje ouderwets.

há 4 anos

LW
Lisa Wehrmeijer Neerlandês

Veel geld voor weinig! Kleine plekken dicht op elkaar. Vies sanitair. Apart betalen voor afwas. Kortom: veel te duur! Daarbij niet klantvriendelijk. Wij zouden niet betaald hebben (überhaupt bijzonder dat dit vooraf moet) maar zij hadden terug gestort. Werden behandeld als criminelen! Mochten niet weg (kleine kinderen bij ons) voordat er betaalden. Anders zouden ze de politie bellen! Zo nog meer voorbeelden, ook richting de kinderen. Ik zeg genoeg andere opties in de buurt. Deze camping NIET boeken!

há 4 anos

FZ
Fam Zijlstra Neerlandês

Wij hebben het erg leuk gehad. Personeel is erg behulpzaam, schoon sanitair. Alleen het weer kon beter.

há 4 anos

1 / 3

Localização