Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campeggio Europa Silvella
Campeggio Europa Silvella
Campeggio Europa Silvella
Campeggio Europa Silvella
Campeggio Europa Silvella

Campeggio Europa Silvella em Itália

S.Felice del Benaco, Itália

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (17 votos)

Campeggio Europa Silvella

Silvella 10
25010 S.Felice del Benaco
Itália
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Aan de wat minder toeristische westkant van het Gardameer ligt Camping Village Europa Silvella. Het grote zwembad is favoriet bij jong en oud en voor een duik in het Gardameer hoef je maar enkele minuten te lopen. Er zijn rustige animatie activiteiten voor jonge kinderen en er is in de ochtend yoga op de steiger. Bezoek zeker het stadje Salò.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Wi-Fi
Loja do parque
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens
Sem carros

Lazer

Parque infantil
Animação infantil
Natação em águas naturais
Entrada na água acessível
Piscina exterior
Piscina interior
Termas
Sauna
Ténis
Ténis de mesa
Golfe
Minigolfe
Vela/surf
Aluguer de bicicletas
Telesqui

Sanitários

Estação de serviço para autocaravanas
Fraldário
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Ma
Martina Neerlandês

Een uitstekende, nette en milieuvriendelijke kampeerplek gelegen aan een betoverende baai van het Gardameer. Een serene omgeving (buiten het hoogseizoen) en een ideale locatie voor uitstapjes naar alle bestemmingen rondom het Gardameer, Verona en Venetië.

há 3 anos

Ol
Oleg Neerlandês

Tijdens de vakantie in mei hebben we twee weken doorgebracht op Europa Silvella. Het is een gezellige camping voor gezinnen. Onze complimenten gaan uit naar het animatieteam, onze kinderen hadden de tijd van hun leven. Er was veel gelegenheid om te knutselen. De camping is netjes en goed onderhouden. Het personeel is aangenaam. Het zwembad is ruim en er zijn genoeg ligbedden, hoewel het water wat fris was. Er zijn voldoende supermarkten in de buurt. Het restaurant op de camping is zeker de moeite waard.

há 3 anos

An
Anthony Neerlandês

Leuke kampeerplek, uitstekende locatie. Geweldige entertainment (kind 10). Uitstekend restaurant. Goed zwembad, klein minpuntje (we waren op de hoogte), geen verwarmd water.Accommodatie Cosy 4/5 persoons via vacanceselect. Eenvoudig, maar verzorgd, schoon en praktisch. Uitstekend voor 3 personen.

há 3 anos

Ni
Niek Neerlandês

Fantastische week beleefd! Alles was perfect georganiseerd, prachtig appartement met een adembenemend uitzicht en geweldige entertainment.

há 3 anos

No
Nora Neerlandês

Uitstekende accommodatie, goed uitgerust, gastvrij en ondersteunend personeel.

há 3 anos

1 / 4

Localização