Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Agricamp Picobello - Camping - B & B
Agricamp Picobello - Camping - B & B
Agricamp Picobello - Camping - B & B
Agricamp Picobello - Camping - B & B
Agricamp Picobello - Camping - B & B

Agricamp Picobello - Camping - B & B em Itália

Montelparo, Itália

5 / 5 (18 votos)

Agricamp Picobello - Camping - B & B

Contrada Cortaglie 24
63853 Montelparo
Itália
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Agricamp Picobello is de initiatiefnemer wanneer het gaat over 'kamperen bij de boer' in het zuiden van Le Marche. In 2003 waren we de eersten die een kleine camping hebben opgezet in combinatie met het runnen van onze 'Azienda'.

De camping is alleen toegankelijk voor tenten en daarnaast zijn er nog twee B & B kamers, een pipowagen, twee huurtenten en een Picobello Shell (houten hut) te huur.

De camping is heel ruim opgezet en elke tentplaats beschikt over gemiddeld 200m2. In het sanitairgebouw zijn 6 grote douche cabines, 8 toiletten en een grote spoelkeuken.

Agricamp Picobello wordt gerund door Erna, een ervaren kampeerster met een groot gevoel voor natuur en sport beleving!

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Ligação de gás
Troca de botijas de gás
Wi-Fi
Cacifos
Sala de secagem
Zona de cozinha
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Zona central de fogueira
Fogueira permitida na parcela
Lenha
Churrasco a carvão permitido
Mesas e bancos

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens
Sem carros
Carro permitido na parcela

Lazer

Parque infantil
Teatro
Jogos de interior
Quinta pedagógica
Animação infantil
Natação em águas naturais
Praia de areia
Entrada na água acessível
Praia naturista
Piscina exterior
Piscina interior
Escorrega aquático
Termas
Sauna
Petanca
Ténis
Ténis de mesa
Voleibol
Golfe
Minigolfe
Vela/surf
Aluguer de barcos
Rampa para barcos
Aluguer de bicicletas
Equitação
Pesca
Centro de mergulho
Telesqui
Esqui de fundo

Sanitários

Estação de serviço para autocaravanas
Fraldário
Cabines de lavagem
Casa de banho para alugar
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Ro
Rob Neerlandês

Het authentieke kampeerervaring zoals het bedoeld was!

há 2 anos

Ge
Geraldine Neerlandês

We zijn al meer dan een maand terug in Nederland. We praten nog steeds dagelijks over Erna, haar geweldige camping, het overheerlijke voedsel van de lokale restaurants, het aangename klimaat en de schitterende omgeving. Een dagtrip naar de kust, de bergen, maar ook bezoeken aan de mooie steden en pittoreske dorpjes!Maar vooral camping Picobello: fantastische ruime plekken (met schaduw) en voor elke tent een grote eigen picknicktafel. Een adembenemend uitzicht, en zeer schoon en comfortabel sanitair.Erna en Orso, we hopen jullie snel weer te zien!!!Renée

há 3 anos

Ni
Nienke Neerlandês

Voor de derde maal hebben we ons gevestigd bij Erna (en Orso), en dat is niet zonder reden. Wat een geweldige kampeerplek, heerlijk kleinschalig, een adembenemend panorama en een perfect startpunt om zowel naar het strand te gaan als de bergen te verkennen. De atmosfeer op de camping is gezellig, het sanitair is uitstekend schoon en de faciliteiten zijn uitstekend. Meer heb je gewoon niet nodig! Als je het gezellig vindt, kun je 's avonds altijd nog even gezellig een drankje doen met andere kampeerders onder de overkapping. Het is leuk om te horen wat andere kampeerders die dag hebben gedaan.Dit was zeker niet onze laatste keer bij Picobello...Bedankt nogmaals Erna! Ik denk dat we elkaar volgend jaar weer zien.

há 3 anos

Ch
Chantal Neerlandês

Als je op zoek bent naar een kleinschalige camping in Italië waar je kunt genieten van rust en ruimte, dan is camping Picobello de plek voor jou. Deze camping bevindt zich in Le Marche, vlakbij Montelparo, een schitterende plek waar je nog voor een redelijke prijs een cappuccino kunt krijgen en het ijs smaakt zoals het bedoeld is. Het is de ideale bestemming voor actieve mensen die op zoek zijn naar rust en niet van overdreven gedoe houden. De camping biedt ruime plekken, uitsluitend voor tenten. In de nabije omgeving kun je leuke dorpjes en steden verkennen, wandelen in het Sibillini gebergte, naar het strand gaan of een fietstocht maken op de racefiets. Erna, de gastvrouw, doet er alles aan om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Ze heeft veel suggesties voor uitjes en kan je adviseren over de beste eetplekken.

há 3 anos

Ma
Martina Neerlandês

Een serene locatie, perfect om de Marche te verkennen. Wat je ook wilt ondernemen (wandelen, genieten van heerlijk eten, naar het strand gaan, .. ), alles is binnen maximaal een uur te bereiken... De camping zelf is een aangename plek om te verblijven, met voldoende ruimte voor iedereen en een aanzienlijke focus op ecologie... En niets dan complimenten voor gastvrouw Erna, ze doet er alles aan om jouw vakantie tot een succes te maken, en dat altijd met een oprechte glimlach...

há 3 anos

1 / 4

Localização