Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4.5 / 5 (12 stemmer)

Zum blauen Bock

Herrendiek 1
49828 Osterwald
Tyskland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Zum blauen Bock er en campingplass med 30 plasser i Osterwald, Tyskland, i regionen Lower Saxony. På plassen finner du wifi, en restaurant og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.

Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass og fiske.

Hunder er velkomne på Zum blauen Bock. Plasser med strøm er tilgjengelige.

Bilder

No images available

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Campingvogner
Bobiler
Chaleter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge

Aktiviteter

Lekeplass
Jeu de boules
Tennis
Minigolf
Fiske
Skiheis
WE
Wim en Karin Nederlandsk

Wij hebben genoten van onze korte vakantie op deze camping. Mooie ruime kampeerplekken, keurig sanitair en een heerlijk restaurant. Leuke winkelstad Lingen en Nordhorn op kleine afstand.

4 år siden

St
Stegeman Tysk

Ruhiger Campingplatz und sehr gutes Essen im Gasthof

4 år siden

An
Annette Nederlandsk

Fijne, kleine, mooie camping. Grote plekken, veel begroeiing. Gastvrije Nederlandse eigenaren. Bijbehorende restaurant lekker en niet duur. Mooie fietsomgeving. Dicht bij een weg, maar die is ‘s nachts stil. Wat weinig douches als het wat voller is, maar het type gast op deze camping maakt dat dat eigenlijk niet erg is.

5 år siden

Ma
Matthe Nederlandsk

Mooie, toen wij er waren, rustige camping. Ruime plaatsen. Mooie omgeving, Nordhorn, en goed en vlak te befietsen. Er wordt Nederlands gesproken. Uiterst vriendelijke eigenaren. Ik vraag me wel af, als de camping vol staat, hoe het dan gaat met het sanitair. Één douche bij de heren en één bij de dames. En een wastafel met koud water. Wel schoon. Maar daar staat weer tegenover dat er in het restaurant lekker en betaalbaar kan worden gegeten.

6 år siden

FO
Familie Oomen Nederlandsk

Het was de eerste week van onze vakantie. De camping was parkachtig, ruime plaatsen en vele vogels. Jan en Leentje zijn aardige beheerders die naast de camping een restaurant runnen. Het restaurant is naast de camping een echte aanrader.

6 år siden

1 / 3

Beliggenhet