Wesercamping Höxter er en bycampingplass med 100 plasser i Höxter, Tyskland. På plassen finner du wifi, en restaurant og ferskt brød om morgenen.
Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en hytte.
For bading er det et utendørsbasseng, en vannsklie og naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, en tennisbane, bordtennis, sykkelutleie, båtutleie og fiske.
Hunder er velkomne på Wesercamping Höxter. Wesercamping Höxter er tilgjengelig for rullestolbrukere og har tilpassede sanitæranlegg. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige. Wesercamping Höxter er åpen fra 15 mars til 5 november.