Mini camping De Hooiberg er en campingplass i Bladel, Nederland, i regionen North Brabant. På plassen finner du wifi og ferskt brød om morgenen.
Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil.
Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som jeu de boules.
Hunder er velkomne på Mini camping De Hooiberg. Mini camping De Hooiberg er tilgjengelig for rullestolbrukere. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm, vanntilkobling og avløpstilkobling er tilgjengelige.
Bilder
Egenskaper
Overnattingstyper
Fasiliteter
Egnethet
Aktiviteter
Sanitæranlegg
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseOok de tweede keer dat ik hier was, viel mij de verzorgde staat van de Hooiberg op. Als fietser met z’n tentje had ik ruim de plaats om m’ tent op te zetten. Het sanitair was uitstekend en schoon, en ook de koelkast in de verblijfsruimte stelt een fietser zeer op prijs. Daarbij is de kaas in de eigen kaaswinkel meer dan lekker!! Kortom, uitstekend!!
4 år siden
Camping is gelegen net naast Bladel. Goed vindbaar en makkelijk te bereiken. Camping is netjes goed onderhouden en toiletgelegenheid is gedateerd maar heel schoon. Winkel heeft heerlijke kaas en ze zijn zéér vriendelijk. Plaats heeft stroom en water aansluiting. Heel rustig gelegen en rustig op camping. Wij waren daarrond 6juni. Helaas hebben wij heel veel last gehad van vliegen. Rond en op de caravan zeker meer dan 10 a 15. Buiten eten was niet te doen ze zaten direct op je bord. Misschien net pech dat er zoveel vliegen aanwezig was. Omgeving is wel heel mooi om te fietsen en te wandelen. Geen cijfer voor zwembad deze is niet aanwezig. Kindvriendelijk niet is ook niets voor kinderen maar ze mogen onder de 18 ook niet blijven slapen.
4 år siden
Goed bereikbare camping met zeer ruime plaatsen en water aan- en afvoer alsmede electra. Sanitair erg schoon maar enigszins gedateerd. Loop- en fietsroutes direct vanuit de camping. Verse broodjes s morgens door lokale bakker (tijdens de pasen i.i.g).
5 år siden
Geweldige plek, mooi, schoon sanitair en vloerverwarming, wat een luxe in koud oktober. Prachtige kaaswinkel met veel biologidche producten en mooi vlees. Een aanrader
6 år siden
Leuke kleinschalige camping met prima sanitair en wifi. Groot nadeel is de eikenprocessierups in de eiken. Ik zit helemaal onder de bultjes en ben er ziek van geworden.
6 år siden