Le Relais de l'Eventail
39130 Doucier ( Jura )
Frankrike
Le Relais de l'Eventail er en campingplass med 30 plasser i Doucier ( Jura ), Frankrike, i regionen Franche-Comté. På plassen finner du en campingbutikk og en restaurant.
For bading er det et utendørsbasseng. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass.
Hunder er velkomne på Le Relais de l'Eventail. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner tilgjengelig.
Bilder
Egenskaper
Fasiliteter
Egnethet
Aktiviteter
Sanitæranlegg
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseDe camping is in juni overgenomen door een nieuwe eigenaar, die je met heel veel enthousiasme hard ziet werken op de camping. Er is een simpel barretje, met lekkere quiche en broodjes en hele vriendelijke bediening. Er is midden op de camping een soort woonkamer waar je gebruik van mag maken met een koelkast en vriezer, handig als je zelf weinig ruimte hebt! Het sanitair is simpel, maar de douches zijn warm en het is schoon. De watervallen zijn om de hoek en ontzettend mooi.
4 år siden
der platz ist ruhig gelegen und einfach gehalten, aber gemütlich. für kurzzeit-camping(2-3 tage) oder auch länger ok.
4 år siden
De camping is in juni overgenomen door een nieuwe eigenaar, die je met heel veel enthousiasme hard ziet werken op de camping. Er is een simpel barretje, met lekkere quiche en broodjes en hele vriendelijke bediening. Er is midden op de camping een soort woonkamer waar je gebruik van mag maken met een koelkast en vriezer, handig als je zelf weinig ruimte hebt! Het sanitair is simpel, maar de douches zijn warm en het is schoon.De watervallen zijn om de hoek en ontzettend mooi.
4 år siden
In tegenstelling tot enkele commentaren hiervoor vinden wij dit een erg goed onderhouden camping met een heel goed en tegemoetkomende service. De man was zelfs bereid om voor ons op later tijdstip nog speciaal pizza's te maken. Het stokbroood van de camping is erg lekker. Het sanitair is ruim en goed schoon, al mag er misschien een toiletje bij als het wat drukker is. Mooi terrein. Een hele mooie plek om een paar dagen deze sprookjesachtige omgeving te ontdekken. Les cascades du Hérisson in het hoogseizoen : heel druk!!!
4 år siden
Mooie camping en omgeving waren hier 15 jaar terug geweest maar het sanitair was nog slechter dan de vorige keer.Volstrekt onvoldoende toiletten en douches die ronduit smerig waren.Het draait hier vooral om het restaurant voor de bezoekers van de watervallen.wilde zelf een afhaal maaltijd bestellen maar werd van het kastje naar de muur gesuurd .
4 år siden