Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Lac Vauban
Le Lac Vauban
Le Lac Vauban
Le Lac Vauban
Le Lac Vauban

Le Lac Vauban i Frankrike

Le Quesnoy, Frankrike

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
3.5 / 5 (4 stemmer)

Le Lac Vauban

Chemin de Ghissignies
59530 Le Quesnoy
Frankrike
Legg til i favoritter

Le Lac Vauban er en campingplass med 200 plasser i Le Quesnoy, Frankrike, i regionen Nord-Pas-de-Calais.

I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.

Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass.

Hunder er velkomne på Le Lac Vauban.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Chaleter

Egnethet

Hunder tillatt
Plasser med skygge

Aktiviteter

Lekeplass
Mi
Mieke Nederlandsk

Eens en nooit meer. in totaal 4 toiletten, 2 dames en 2 heren, wel 8 douches bij de dames. Ik vroeg me af wanneer er voor het laatst schoon gemaakt was. Echt vies. overal lag troep en de gootsteentjes zaten vol met prut. In een van de heren toiletten zat 'n prop plastic. Ik was blij dat we hier maar 'n nachtje stonden. Ik zal deze camping dus echt niemand adviseren.

4 år siden

Pa
Patrick Fransk

Camping bien adapté au camping caristes. Accueil très sympathique. Seul bémol: sanitaires non chauffés mais vu le prix, c'est normal.

4 år siden

AB
Anneke Brands Nederlandsk

Deze camping is voor ons iedere keer weer een aparte ervaring. Zeer gedisciplineerd met alle groepen jongelui die er vertoeven. Houd je niet van jonge mensen die er genieten met elkaar dan moet je niet naar deze camping gaan. Een nadeel vind ik dat je wel de nodige passen moet lopen om water te krijgen. De douches zijn heeerlijk warm en schoon. Zo ook de toiletten. Ook de controle is perfect. Ga je laat op de avond je hondje uitlaten dan zie je de mensen weer controleren, ook buiten de camping. Wij voelen ons hier op deze camping als een vis in het water.

4 år siden

Ge
Gerrie Nederlandsk

Beetje vreemde camping, een groot veld voor tourcaravans waar ook ruiter en cross-activiteiten plaatsvonden. Je moest zelf maar een veilig plekje zoeken. Niet bepaald vriendelijke mensen op de camping, in hun moerstaal klinkt het soms zelfs wat vijandig en ordinair. Wij voelden ons daarbij een beetje onveilig. Een groot gedeelte was bestemd voor de vaste gasten met veel popperige attributen in en om de optrekjes. Het sanitair voor de tourplaatsen was werkelijk abominabel. We gingen dan ook naar de vaste plaatsenaccomodatie voor onze douche en toilet. Als je van ruig en ruw houdt, le petit nez du saumon. Hoe het nu is weten we niet, deze beoordeling gaat over 2005. See for yourself.

4 år siden

Beliggenhet