Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
La Rochette
La Rochette
La Rochette
La Rochette

La Rochette i Frankrike

Guillestre, Frankrike

4.5 / 5 (15 stemmer)

La Rochette

Routes des Campings
05600 Guillestre
Frankrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping La Rochette (Guillestre) is een rustige een schone camping. Zwemmen kun je in het gemeentezwembad vlak naast de camping. Voor de jonge kinderen is er wat animatie, de tieners en jeugd vinden aansluiting bij de tafeltennistafels. In het dorp op loopafstand zitten winkeltjes, cafés, restaurants en een goede bakker.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Campingvogner
Bobiler

Fasiliteter

Strøm
Wifi
Oppholdsrom
Tørkerom
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Plasser med skygge
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Barneunderholdning
Tilgjengelig adkomst til vannet
Utendørsbasseng
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Fiske

Sanitæranlegg

Vaskekabiner
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Ja
Jackie Nederlandsk

Prachtige, serene kampeerlocatie voor de authentieke kampeerliefhebber, met tal van tenten. Gelukkig is er nog een kampeerterrein zonder stacaravans. De sanitaire voorzieningen zijn proper en van goede kwaliteit, er wordt regelmatig schoongemaakt. De camping is eenvoudig, met een prachtig panorama, genesteld tussen de bergen. Probeer niet aan de rechterkant te staan als je aankomt, we konden niet slapen door het lawaai van de drukke straat waar de camping aan grenst. In eerste instantie kregen we een kleine plek in het midden toegewezen, maar de eigenaar deed zijn uiterste best voor ons tot we een mooie plek kregen. We mochten zelfs twee plekken innemen. Helaas wel aan de straatkant. De eigenaar is vriendelijk, net als de zeer vriendelijke heer in het winkeltje/barretje. Voor jongeren is er niet veel te beleven. Je kan gebruik maken van het gemeentelijke zwembad, dat praktisch op de camping ligt. Je kan een 6-dagenkaart kopen, hoewel het systeem nogal verouderd is, je moet je elke keer aanmelden, dan wordt je kaart gezocht in een kaartenbak. Maar het zwembad is heerlijk verkoelend met uitzicht.

3 år siden

La
Lars Nederlandsk

Een eersteklas kampeerterrein op een toplocatie. De plekken zijn prachtig en zeer ruim, met veel bomen voor de nodige schaduw. Het panorama is adembenemend, het zwembad is zeer schoon en aantrekkelijk, en de toiletfaciliteiten zijn netjes. Elke dag is er vers brood, verkocht in het winkeltje door de meest vrolijke verkoper die je ooit zult ontmoeten. De eigenaar van de camping is een aangename, kalme en vriendelijke heer, altijd klaar om vragen te beantwoorden of advies te geven, in verschillende talen. We zijn net vertrokken, maar we willen eigenlijk alweer terug.

3 år siden

Pi
pierrre Fransk

Sympathie, douceur, convivialité. Ici Vous êtes chez vous et le staff fait tout pour que votre séjour soit des plus agréable. Venez vous reposer de toute une année de stress la zénitude est au rendez-vous

4 år siden

Di
DidierV Fransk

Camping tres agreable', très belles randonnées d'accès assez rapide. Felicitation à l'equipe d'entretien. Sanitaires toujours au top, merci pour nous.

4 år siden

Ho
hourcade Fransk

Accueil très sympathique, les sanitaires sont impeccables!!! Merci et bravo!

4 år siden

1 / 3

Beliggenhet