Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Dordogne Château le Verdoyer
Dordogne Château le Verdoyer
Dordogne Château le Verdoyer
Dordogne Château le Verdoyer
Dordogne Château le Verdoyer

Dordogne Château le Verdoyer i Frankrike

Champs Romain, Frankrike

3.5 / 5 (16 stemmer)

Dordogne Château le Verdoyer

Château le Verdoyer
F-24470 Champs Romain
Frankrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping Château le Verdoyer ligt in Champs Romain midden in een groot natuurgebied. De camping heeft een amusementhal met o.a. flipperkasten, een fijn animatieteam, een leuk zwembad en een mooi zwemmeer met strand 20 minuten van de camping. Bezoek in de natuurrijke omgeving de grotten van Villars, Jumilhac en een waterval bij Sant du Chalard.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Wifi
Oppholdsrom
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Bål tillatt på plassen
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Teater
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Tilgjengelig adkomst til vannet
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Termalbad
Badstue
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Båtutleie
Båtrampe
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Dykkestasjon

Sanitæranlegg

Stellerom
Vaskekabiner
Bad til leie
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Ch
Chester Nederlandsk

Ons chalet was geweldig, met een prachtig panorama over de velden en vismeren. Deze camping is schitterend gelegen. De kinderen hebben zich uitstekend geamuseerd en het zwembad was in uitstekende staat. Ze waren dol op de glijbaan! We hebben de sanitaire voorzieningen op de camping niet gebruikt omdat we in een chalet verbleven, maar het gedeelte met de wasmachines zag er zeer netjes en modern uit. We hebben een geweldige tijd beleefd. We komen hier absoluut nog eens terug.

3 år siden

Fl
Flip Nederlandsk

Fantastische kampeerplek. Het is levendig maar niet overbevolkt. Aangename activiteiten voor alle leeftijden. Voldoende plaats, niet te dicht op elkaar. Schitterende omgeving. Het eten in het kasteel was verrukkelijk. De kinderen hadden de tijd van hun leven met de glijbaan en het zwembad. Vele avonden hebben we doorgebracht op het terras, genietend van prettige live muziek. Het werd tijdig weer rustig. De kinderen waren dol op het circus dat voor een dag de camping bezocht.

3 år siden

Fi
Filips Nederlandsk

Een prachtige kampeerplek met een uiterst ontspannen ambiance. Je kunt fantastisch dineren in het kasteel! Het sanitairblok heeft wellicht een opknapbeurt nodig, maar alles is hier verder uitstekend georganiseerd!

3 år siden

Di
Dione Nederlandsk

Een camping die niet goed onderhouden is. Hoewel de camping zich in een adembenemend natuurgebied bevindt, is het duidelijk dat het onderhoud van de faciliteiten niet hoog op de agenda staat. Het zwembadwater is niet helder, maar troebel. De trapjes en hekken bij de glijbaan zijn wankel. Wanneer je een wandeling maakt door het park en bij de huisjes aankomt, vind je daar een vuilnisbelt van oud en beschadigd materiaal. Ook de milieustraat is niet afgeschermd. Het privé sanitair bestaat uit oude en nieuwe hokjes, waarbij de oude hokjes zeer oud en klein zijn, waardoor het voor langere mensen moeilijk is om zich erin te bewegen. Het licht in ons hokje was stuk, dus we hebben dit gemeld bij de receptie. Ze hadden niemand beschikbaar om te komen kijken en het werd pas twee dagen later gerepareerd. Samengevat, deze camping is een schaduw van zijn vroegere glorie, wat erg jammer is gezien de prachtige locatie en het potentieel dat het heeft.

3 år siden

Ab
Abby Nederlandsk

We hebben een fantastische tijd beleefd op deze sfeervolle en gastvrije camping in een kasteelomgeving! We huurden een stacaravan voor ons gezin met kinderen van 5, 9 en 13 jaar. Het huisje was zeer schoon en comfortabel, met een groot overdekt terras waar onze oudste zelfs een tent kon opzetten. De douche was uitstekend en de wifi was beter dan we hadden verwacht! Onze kinderen waren hier erg blij mee. De jongste twee hebben enthousiast deelgenomen aan de activiteiten van het animatieteam, dat gedeeltelijk Nederlands spreekt, en brachten veel tijd door in de 'gamehall'. Onze oudste heeft gemakkelijk aansluiting gevonden bij leeftijdsgenoten en was meestal bij het zwembad te vinden. Het is erg prettig dat er een klein winkeltje op de camping is waar je vers brood en andere boodschappen kunt doen. Op het terras kun je heerlijk eten (inclusief frikandellen en kroketten ;) ) en er waren regelmatig evenementen (zoals muziekoptredens). Een absolute aanrader is een diner in het kasteelrestaurant, waar we voortreffelijk hebben gegeten! We komen volgend jaar zeker terug!!

3 år siden

1 / 4

Beliggenhet