Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Heidebloem recreatie

De Heidebloem recreatie i Nederland

Haarle, Nederland

4.5 / 5 (9 stemmer)

De Heidebloem recreatie

Oude Deventerweg 8
7448 RL Haarle
Nederland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

De Heidebloem recreatie er en campingplass i Haarle, Nederland, i regionen Overijssel. På plassen finner du wifi og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.

Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass og jeu de boules.

Hunder er velkomne på De Heidebloem recreatie. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm, vanntilkobling og avløpstilkobling er tilgjengelige.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Campingvogner
Bobiler
Chaleter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge

Aktiviteter

Lekeplass
Jeu de boules
Tennis
Minigolf
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Vaskemaskiner
Tørketromler
JB
Jacob Boelman Nederlandsk

Een fantastische mini-camping, gelegen in een bosrijke omgeving. Vanaf de camping zijn diverse wandel- en fietsroutes. De voorzieningen zijn zeer goed. Prima douches, de toiletten zeer schoon. Watertappunt naast je tent of caravan. De beheerders zijn behulpzaam, maar niet opdringerig. De WiFi is ook ruim voldoende. Kampeertarief zeer redelijk en inclusief alle voorzieningen.

4 år siden

RP
Rinus Piekeboer Nederlandsk

Mooie omgeving direct naast het Nationaal Park Sallandse Heuvelrug

5 år siden

GV
Geert van Bergen Nederlandsk

Fijne rustige camping direct aan de Sallandse heuvelrug. Elke ruime plek met stroom water cai en afvoer. Schoon sanitair met prima coronaproof protocol met schijfjes. Lekkere warme douches.

5 år siden

FR
Fam Roemen Posterholt Nederlandsk

Fijne camping, vriendelijke eigenaars. Bij ontvangst kregen wij een mooie informatiemap van de omgeving met fijne fietsroutes. Schoon sanitair.

6 år siden

Ba
Bakker Nederlandsk

Mooie camping met prima plaatsen met water en afvalwater aansluiting. Veel mogelijkheden om te fietsen en te wandelen. Gastvrije eigenaren. Schoon sanitair en geen muntjes voor warm water en douche. Prijs all in.

6 år siden

1 / 2

Beliggenhet