Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Chênefleur
De Chênefleur
De Chênefleur
De Chênefleur
De Chênefleur

De Chênefleur i Belgia

Tintigny, Belgia

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4 / 5 (25 stemmer)

De Chênefleur

Norulle 16
B-6730 Tintigny
Belgia
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping De Chênefleur in België ligt wat afgelegen in het zuiden, maar het zwembad en de rivier bij de camping zorgen voor veel plezier. Ook kunnen de kinderen meedoen met verschillende activiteiten. In het restaurant kun je voor een goede prijs lekker eten. Het kasteel van Bouillon ligt op een half uurtje rijden vanaf de camping.

Bilder

Egenskaper

Fasiliteter

Wifi
Campingbutikk
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Plasser med skygge

Aktiviteter

Lekeplass
Utendørsbasseng

Sanitæranlegg

Stellerom
Vaskemaskiner
Tørketromler
Je
Jennifer Nederlandsk

De unieke hoekjes bieden iedereen persoonlijke ruimte; de gebieden zijn groot, wat ook prettig is.

2 år siden

Ke
Ken Nederlandsk

Leuke kampeerplek, aardige personen! We beleefden een geweldige nacht tijdens de kwartfinale van het voetbal. Echter, een tip, zorg voor een lange kabel, want die van ons was niet lang genoeg.

2 år siden

Ju
Jurn Nederlandsk

Een fantastische locatie met aangename eigenaren. Je kunt genieten van zwemmen in de Semois of in het verwarmde zwembad... en alle faciliteiten zijn zeer schoon. Zeker een must!

2 år siden

Ax
Axel Nederlandsk

Geweldig! Alles was uitstekend 👍

2 år siden

Ti
Tinus Nederlandsk

Prachtige camping in het groen. Fantastische locaties. De beheerder is zeer hulpvaardig. Verlengkabels dienen echter wel voldoende lengte te hebben vanwege de afstand tot de paal. We hebben een kabel geleend tegen een borgsom. De frietjes en kroketten zijn verrukkelijk, net als de broodjes.

2 år siden

1 / 5

Beliggenhet