Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Triangel Tour
Camping Triangel Tour
Camping Triangel Tour
Camping Triangel Tour

Camping Triangel Tour i Tyskland

Niederfinow, Tyskland

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
3 / 5 (5 stemmer)

Camping Triangel Tour

Dorfstrasse 31
16248 Niederfinow
Tyskland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping Triangel Tour er en campingplass med 30 plasser i Niederfinow, Tyskland, i regionen Brandenburg. På plassen finner du wifi, en campingbutikk, en snackbar og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en hytte.

For bading er det naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, bordtennis og sykkelutleie.

Hunder er velkomne på Camping Triangel Tour. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige. Camping Triangel Tour er åpen fra 15 april til 15 oktober.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Oppholdsrom
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Felles bålplass
Ved
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt

Aktiviteter

Lekeplass
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Termalbad
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Bordtennis
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Sykkelutleie
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Stellerom
Vaskekabiner
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
BT
Bärbel Triebel Tysk

Camping bei Triangel Tour Team war für uns sehr schön. Natur pur mit Streichelzoo, Streuobstwiese, Naturhecke, Insektenhotel, für die Kleinsten einen Spielplatz, für die Großen ein Grillplatz mit Lagerfeuer, Ferienwohnungen, Wohnmobilstellplätzen, Zeltplätzen, Kanu und Canadier Verleih. Es gibt eine Küche mit Aufenthaltsraum und Kamin, Duschen und Wc´s sowie eine Rezeption,Frische Brötchen u.a.

4 år siden

An
Andreas Tysk

Schade - wer sich nicht selbst versorgen kann, hat Vorort schlechte Karten. Ansonsten o.k. - für geringe Ansprüche. Vielleicht sind unsere Ansprüche an Service gegenüber den Gästen zu hoch, da wir selbst jahrelang Dienstleister auf einem Campingplatz waren.

4 år siden

He
Henk Nederlandsk

Mijn partner en ik hadden het leuke idee om te gaan kanoën vanuit deze kamping. Onze stemming werd echter verpest door de zeer verontwaardigde eigenaresse dat we 13:15 zonder afspraak aan kwamen rijden. Met de auto, maar dat is zelfs als toerist die er 700km op heeft zitten om hier te komen not done natuurlijk! Was de auto geen groot probleem, vanwege het natuur natuurlijk, dan was het wel dat we een kwartier voor haar pauze van maar liefst 1 uur om een kano vroegen. Vloekend en chagrijnend kwam ze maar in actie, want ze was al druk met niks. De kano en bijbehoren zelf allemaal gereed moeten maken ,want dat was ook teveel moeite, maar een kleinerende uitleg kon er nog wel vanaf. Wel genoten van de prachtige natuur en de rust op het water, maar de toon was al eigenlijk al gezet. Heel erg jammer want het had zon mooie dag kunnen zijn! Met de inname van de kano stond mevrouw gelijk met haar hand open om te cashen! Zeer teleurstellend!

6 år siden

Gu
Gustaaf Nederlandsk

Positief: hartelijke ontvangst na een slag op de triangel, die bij de ingang hangt/ smalle vlakke grasveldjes door hagen van elkaar gescheiden/ rustig gelegen aan Finowkanaal (kanoverhuur op camping) aan het eind van het dorp/ vrij open, iets schaduw/ fietsverhuur op camping/ gratis douche en warm water om af te wassen/ 's nachts rustig. Negatief: geen Wifi/ overdag doordringend dorpslawaai (zagen/ boren/ motorgeluiden)/ soms vervelende vliegende mieren die op je gaan zitten/ geen supermarkt in Niederfinow, alleen een bakkerij/ geen kinderspeelattributen

6 år siden

CZ
Chiel Zonneveld Nederlandsk

Prachtige omgeving en heerlijk om te fietsen. Echt een kleine camping voor rust en milieubewuste mensen. Maar direkt al bij aankomst gewaarschuwd dat Hollanders er andere regels op na houden om het afval te scheiden. Verder overal notities wat wel en niet veroorloofd is op de camping. De bakken voor het scheiden van de afval zijn moeilijk van elkaar te onderscheiden. Dus na een paar pogingen het maar opgegeven. Dit viel niet in goede aarde bij de mannelijke eigenaar. De 4 gezinnen die er verbleven werden door hem al schreeuwend ter verantwoording geroepen. Een belachelijke situatie die ons hebben besloten de volgende dag direkt te vertrekken. Kortom vermijdt deze camping tenzij men van Stasi methoden houdt.

6 år siden

Beliggenhet