Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Relaxi Ardennen
Camping Relaxi Ardennen
Camping Relaxi Ardennen
Camping Relaxi Ardennen
Camping Relaxi Ardennen

Camping Relaxi Ardennen i Belgia

Forriéres, Belgia

3 / 5 (15 stemmer)

Camping Relaxi Ardennen

Rue de Jemelle 116
6953 Forriéres
Belgia
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping Relaxi is gelegen in het mooiste gebied van de Ardennen, net op de grens van de provincies Luxemburg en Namen. Deze gezellige familiecamping ligt aan de oever van rivier de L'Homme. Laat u charmeren door de natuurlijke omgeving.
Kleinschaligheid, gezelligheid, kindvriendelijk, rust, midden in de natuur en een overzichtelijk terrein zijn een aantal woorden die Camping Relaxi het best omschrijven.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Gasstilkobling
Bytte av gassflasker
Wifi
Oppbevaringsbokser
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Felles bålplass
Bål tillatt på plassen
Ved
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Teater
Innendørs spill
Besøksgård
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Tilgjengelig adkomst til vannet
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Termalbad
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Båtutleie
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Dykkestasjon
Skiheis
Langrenn

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Bad til leie
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Na
Nancy Nederlandsk

Mooie plaatsen, maar vies en sterk verouderd sanitair. Het bedrag dat wij moesten betalen was hoger dan hun site aangaf.

4 år siden

An
Anna Nederlandsk

Een enorme tegenvaller, sanitair sterk verouderd, kapot, vies. Alles is verouderd niet onderhouden en vies. Honden van eigenaren lopen los waardoor er hondenpoep op de velden ligt. Eigenaren zijn te relaxxi en voeten vrij weinig uit. Sterke afrader!!!!!

4 år siden

M.
M.G Nederlandsk

Zeer slechte en nare ervaring met deze camping. Eigenaar is onvriendelijk en dat is nog netjes uitgedrukt. Ik wilde met hem in gesprek over zijn manier van communiceren en daarna werd hij zeer boos en niet voor rede vatbaar. Het sanitair is oud, niet onderhouden en vies. Tevens te weinig douches waardoor je altijd in een lange rij moest wachten (op een koude douche). 2 afwasplekken ook daar altijd een rij. Het zwembad is klein en ondiep (schat 70 cm) met schimmels in de hoeken. Is er iets positiefs te melden? Ja zeker dat is namelijk de ligging, naast een rivier waar de kinderen dammetjes kunnen bouwen. En de skelters waar de kinderen veelvuldig gebruik van kunnen maken. Conclusie: vermijd deze camping!

4 år siden

Pa
Patricia Nederlandsk

Jouw hond moet aangelijnt zijn. Eigenaar laat zijn honden los lopen op terrein. Doen niks? Nou ze beten wel mijn aangelijnd hond. Hun grote hond komt bedelen en als je haar wilt wegsturen gromt ze. Plaatsen zijn niet 100 m2 de camping wordt volgestouwd ieder m2 wordt benut. Stoomkasten hangt de bedrading open en bloot uit. We hebben duktape gebruikt tegen regen en om insteek stekker vast te zetten. Gevaarlijk voor de kinderen. Stroomkasten zijn er te weinig dus eigenaar komt vragen of anderen jouw betaalde stroom mogen gebruiken. En als je dan zegt kan dit wel op de 10 ampère word je afgesnauwd. Zeer onprofessioneel. Toiletten 1 x daags gereinigd. Vies dus. Douches betaald en nauwelijks water. Afwaswater na 18 00 koud boiler leeg. De site klopt niet. Wel heel goed eten van het restaurant. Brengen de snack s naar je toe. De ontbijtservice is top met heerlijke broodjes. Mooie omgeving en voor kinderen veilig beekje om in te spelen

4 år siden

Re
Rene Nederlandsk

We zijn niet op de camping geweest om volgende redenen: De vrijdag voor pinksterweekend hadden wij een mail gestuurd of wij voor een nacht langs konden komen. Op deze mail werd niet geantwoord en daarom gebeld. Ik vroeg of wij voor een nacht konden komen op doorreis en kreeg een chagrijnige man aan de telefoon en kreeg het antwoord dat ze daar niet aan begonnen voor een nacht, op mijn vraag of er dan geen ruimte was kreeg ik als antwoord dat dat er wel was maar niet voor een nacht. Na 40 jaar kamperen heb ik dit nog nooit meegemaakt en blij dat we net op de bonnefooi daar naar toe gegaan zijn. Ik kan dus niet oordelen hoe de camping is.

4 år siden

1 / 3

Beliggenhet