Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Nollen
Camping De Nollen
Camping De Nollen
Camping De Nollen
Camping De Nollen

Camping De Nollen i Nederland

Callantsoog, Nederland

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4.5 / 5 (17 stemmer)

Camping De Nollen

Westerweg 8
1759 JD Callantsoog
Nederland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping de Nollen in Callantsoog is een grote camping met schoon sanitair en ruime plaatsen. Je trouwe viervoeter mag ook mee. Voor de kids organiseert het animatieteam leuke activiteiten, maar ze kunnen ook terecht bij de kinderzwerfboekenbieb of in een van de speeltuinen. Vlakbij het centrum van Callantsoog en het strand.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Gasstilkobling
Bytte av gassflasker
Wifi
Oppbevaringsbokser
Oppholdsrom
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Felles bålplass
Bål tillatt på plassen
Ved
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Innendørs spill
Besøksgård
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Tilgjengelig adkomst til vannet
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Termalbad
Badstue
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Båtutleie
Båtrampe
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Dykkestasjon
Skiheis
Langrenn

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Bad til leie
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
An
Anne Nederlandsk

Ik snap die 10-en niet echt in eerdere reviews .. In de basis een redelijke camping, al zijn er op meer punten verbeteringen te behalen, dat begint al bij een hartelijker welkom! Ik ben gast, betaal genoeg en ben geen nummertje. De camping oogt wat ‘kaal’ (vooral de ingang) en ongezellig. Veldjes niet gemaaid, vele zandplekken, weinig knusse veldjes, straatjes, verlichting etc. Ook heel veel sta caravans en vaste plekken, jammer! Hoofdgebouw is prima, is netjes en verse broodjes dagelijks te krijgen. Sanitair is best schoon, de douches zijn niet fijn! Door de infrarood werking, krijg je altijd eerst een plens koud water en de straal is niet af te stellen, staat zover naar voren dat de deur bijna nat wordt. Op de fiets een prima route naar Callantsoog. Ga naar Ijssie Prima, heerlijk! En strandtent Toko (Strandtent Woest is wellicht iets gelikter, meer clubachtig, maar Toko heeft veel uitgebreidere kaart én is fijner geprijsd!)

2 år siden

An
Annette Nederlandsk

Camping de Nollen voorziet van schoon Sanitaire en een vriendelijke crew. Ook de ligging vond ik ideaal, lekker dicht bij het strand. Ik ben zeker van plan om Samen met mijn man weer te komen volgend jaar!

2 år siden

Ja
Jaap Nederlandsk

Heerlijke week genoten van de camping

2 år siden

Sh
Sharon Nederlandsk

We hebben een fantastische week beleefd op de camping.

3 år siden

Do
Donald Nederlandsk

Een normale plek voor campers met grasveld. Prachtig nieuw en kwalitatief toiletgebouw. Tijdens Pinksteren hebben we er 3 dagen verbleven voor €60 per nacht. De prijs is te hoog voor wat het biedt.

3 år siden

1 / 4

Beliggenhet